Piłka ręczna w niemieckim wydaniu w Sportklubie

W najbliższych dniach Sportklub pokaże dwa mecze niemieckiej piłki ręcznej. W czwartek na antenie Sportklubu będzie można zobaczyć pojedynek w DHB Pokal, natomiast w weekend 8. kolejkę Handball Bundesligi. W czwartkowym meczu 1/8 finałów PHB Pokal zagrają między sobą dwa […]

W najbliższych dniach Sportklub pokaże dwa mecze niemieckiej piłki ręcznej. W czwartek na antenie Sportklubu będzie można zobaczyć pojedynek w DHB Pokal, natomiast w weekend 8. kolejkę Handball Bundesligi.

W czwartkowym meczu 1/8 finałów PHB Pokal zagrają między sobą dwa zespoły z czołówki niemieckiej Handball Bundesligi. Liderujący w tabeli TSV Hannover-Burgdorf podejmie na wyjeździe piąty SG Flensburg-Handewitt. Faworytem pojedynku są goście, jednak gospodarze z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę i również powalczą o ćwierćfinał rozgrywek.

Natomiast w niedzielę ten sam TSV Hannover-Burgdorf w 8. kolejce Handball Bundesligi podejmie siódmy MT Melsungen. Tutaj również zdecydowanym faworytem jest lider niemieckich rozgrywek, który w tym sezonie ma komplet zwycięstw. Jeśli chodzi o gospodarzy tego spotkania, w tym sezonie przegrali dwa pojedynki i jeden zremisowali.

CZWARTEK – 3 PAŹDZIERNIKA 2019

17:00 DHB Pokal – 1/8 finału:SG FLENSBURG-HANDEWITT – TSV HANNOVER-BURGDORF 

Komentarz: Kamil Gapiński

NIEDZIELA – 6 PAŹDZIERNIKA 2019

16:00 Bundesliga – 8. kolejka: MT MELSUNGEN – TSV HANNOVER-BURGDORF

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl