Piłkarski weekend w sportowych kanałach Polsatu

W najbliższy weekend widzowie na sportowych antenach Polsatu zobaczą na żywo 3 spotkania. Pokazane zostaną 2 spotkania holenderskiej Eredivisie oraz 1 mecz czeskiej ekstraklasy. W sobotę będzie można obejrzeć spotkanie czeskiej 1. Ligi, w którym 1. FK Pribram podejmie Spartę Praga. Obie drużyny […]

W najbliższy weekend widzowie na sportowych antenach Polsatu zobaczą na żywo 3 spotkania. Pokazane zostaną 2 spotkania holenderskiej Eredivisie oraz 1 mecz czeskiej ekstraklasy.

W sobotę będzie można obejrzeć spotkanie czeskiej 1. Ligi, w którym 1. FK Pribram podejmie Spartę Praga. Obie drużyny w ligowej tabeli dzieli różnica 12 punktów na korzyść drużyny ze stolicy Czech. Warto dodać, że w ostatnich 3 ligowych spotkaniach Sparta nie odniosła zwycięstwa (2 porażki i remis). Czy ten słabszy okres drużyny z Pragi wykorzysta 1. FK Pribarm? Początek transmisji o godzinie 15:55. Także w sobotę transmitowane będzie 1 spotkanie Eredivisie. Tym meczem będzie pojedynek Heraclesu Almelo z PSV Eindhoven. Faworytem spotkania będą oczywiście goście, którzy w obecnym sezonie przegrali w lidze zaledwie raz. Czy Heracles, który jest na 5. miejscu w tabeli sprawi niespodziankę i wygra z PSV? Początek transmisji o godzinie 19:40.
W niedzielę o godzinie 11 na antenie Polsatu Sport widzowie będą mogli obejrzeć Cafe Futbol. Tego dnia jedynym meczem transmitowanym na żywo będzie spotkanie holenderskiej Eredivisie, w którym Ajax Amsterdam podejmie ostatnią drużynę w tabeli, czyli De Graafschap. Gospodarze, którzy są wiceliderem rozgrywek są zdecydowanymi faworytami w tym starciu. Czy Ajax bez problemów zainkasuje 3 punkty, a może jednak dojdzie do sensacji? Początek transmisji o godzinie 14:30. Zaś o godzinie 20:30 zostanie pokazane premierowo spotkanie Feyenoordu RotterdamFortuną Sittard.

Starcie, które zakończy 19. kolejkę czeskiej 1. Ligi odbędzie się w poniedziałek. Będzie to bardzo ciekawy mecz pomiędzy FK Jablonec a Slavią Praga. Starcie znajdującej się na 5. miejscu w tabeli drużyny z Jablonca nad Nysą z liderującą drużyną ze stolicy Czech ma faworyta w postaci Slavi. Jednak w tym spotkaniu może wydarzyć się wszystko. Transmisja na kanale Polsat Sport Extra.

SOBOTA – 15 GRUDNIA 2018

16:55 1. Liga – 19. kolejka: 1. FC PRIBRAM – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

19:40 
Eredivisie – 16. kolejka: HERACLES ALMELO – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

NIEDZIELA – 16 GRUDNIA 2018

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Marek Citko

14:30 
Eredivisie – 16. kolejka: AFC AJAX – DE GRAAFSCHAP na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:30 
Eredivisie – 16. kolejka: FEYENOORD – FORTUNA SIITARD 
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

PONIEDZIAŁEK – 17 GRUDNIA 2018

17:55 1. Liga – 19. kolejka: FK JABLONEC – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla

 

About Michał Jeżewski