Powtórzone mecze 4. rundy FA Cup w Eleven Sports

Pięć meczów 4. rundy FA Cup zakończyło się remisami. Żeby wyłonić drużyny, które awansują, potrzeba dodatkowych spotkań. Dwa z nich będą transmitowane w Eleven Sports. Już jutro o 20:45 Newport County podejmie Middlesbrough. W pierwszym starciu tych drużyn padł niespodziewany remis […]

Pięć meczów 4. rundy FA Cup zakończyło się remisami. Żeby wyłonić drużyny, które awansują, potrzeba dodatkowych spotkań. Dwa z nich będą transmitowane w Eleven Sports.

Już jutro o 20:45 Newport County podejmie Middlesbrough. W pierwszym starciu tych drużyn padł niespodziewany remis 1-1. Warto przypomnieć, że gospodarze występują na co dzień w League Two, a przyjezdni grają w Championship. Goście wtorkowego meczu nie wykorzystali przewagi własnego boiska i na pewno czeka ich trudny wyjazdowy bój z zespołem, który w tej edycji FA Cup pokonał u siebie Leicester City. Przed nami bardzo ciekawe spotkanie.

Dzień później o 21:05 West Bromwich Albion zagra z Brighton. W poprzednim meczu drużyna z Premier League nie zdołała pokonać na własnym boisku niżej notowanego rywala, który walczy o awans do elity i ma na to duże szanse. Pomimo zdecydowanej przewagi „Mewy” nie strzeliły bramki i padł bezbramkowy remis. Gospodarze środowego starcia mają dużą szansę na sprawienie niespodzianki, ale szybki gol dla Brighton może zupełnie zmienić przebieg tego spotkania. Oba powtórzone mecze 4. rundy FA Cup będzie można zobaczyć w Eleven Sports 1.

WTOREK – 5 LUTEGO 2019

20:45 FA Cup – 4. runda: NEWPORT COUNTY AFC – MIDDLESBROUGH FC na żywo
Ipla

ŚRODA – 6 LUTEGO 2019

21:00 FA Cup – 4. runda: WEST BROMWICH ALBION FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
Ipla

About Eryk Waniek