SC Magdeburg – TSV Hannover-Burgdorf hitem weekendu w Sportklubie

Sezon ligowy w piłce ręcznej powoli zbliża się ku końcowi. W ten weekend zobaczyć będziemy mogli dwa spotkania. Po jednym z ligi hiszpańskiej i niemieckiej. Hitem starcie SC Magdeburg z TSV Hannover-Burgdorf. Transmisje oczywiście w Sportklub.  Temat mistrzostwa w lidze […]

Sezon ligowy w piłce ręcznej powoli zbliża się ku końcowi. W ten weekend zobaczyć będziemy mogli dwa spotkania. Po jednym z ligi hiszpańskiej i niemieckiej. Hitem starcie SC Magdeburg z TSV Hannover-Burgdorf. Transmisje oczywiście w Sportklub. 

Temat mistrzostwa w lidze niemieckiej nadal można uznać za otwarty o to trofeum walczą Rhein Neckar Lowen i SG Flensburg Handewitt. Ciekawie za to dzieje się za ich plecami. Cały czas jest pewna grupa drużyn, która cały czas walczy o możliwość gry w Lidze Mistrzów bądź w EHF Cup. Do tych zespołów należą napewno SC Magdeburg i TSV Hannover-Burgdorf. Ekipy zajmują odpowiednio trzecie i szóste miejsce. A dzielą ich zaledwie trzy punkty. Teraz czeka ich bezpośrednie spotkanie, które może być decydujące dla jednych bądź drugich. Drużyna z Magdeburga z Piotrem Chrapkowskim w składzie, notuje bardzo dobrą serię w Bundeslidze, po raz ostatni przegrali w listopadzie zeszłego roku. Ta znakomita gra, doprowadziła ich właśnie do pierwszej trójki na chwilę obecną. Zupełnie inaczej wygląda gra w tym sezonie Hannoveru. Podopieczni Antonio Carlosa Ortega dobre spotkania przeplatają bardzo słabymi, przez co zgubili w tym sezonie już parę cennych punktów. Na tą chwilą notują serię dwóch porażek z rzędu. Czy teraz przyjdzie czas na przełamanie przekonamy się już w niedzielę? W lidze hiszpańskiej czeka nas starcie mistrza Hiszpanii FC Barcelony Lassy z Quabit Guadalajrą.

pasek2

SOBOTA – 28 KWIETNIA 2018

18:15 Liga ASOBAL – 28. kolejka: FC BARCELONA LASSA – QUABIT GUADALAJARA premiera.200

NIEDZIELA – 29 KWIETNIA 2019

20:30 DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: SC MAGDEBURG – TSV HANNOVER-BURGDORF premiera.200

pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam