Sport w TV: niedziela – 10 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Jacek Gmoch, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:00 Liga Mistrzów […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Jacek Gmoch, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:00 Liga Mistrzów UEFA – grupa D: FC BARCELONA – SPORTING CP premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

11:55 La Liga Santander – 15. kolejka: REAL SOCIEDAD – MALAGA CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 Serie A – 16. kolejka: CHIEVO WERONA – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

12:30 Premier League – 16. kolejka: BITWA O ANGLIĘ na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

12:25 Premier League – 16. kolejka: SOUTHAMPTON FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:25
2. Bundesliga – 17. kolejka: FC KAISERSLAUTERN – FC INGOLSTADT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

13:25
 
Bundesliga – 15. kolejka: FC KOELN – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:35
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
Super League Women – 6. kobiet: YEOVIL TOWN LADIES – READING LEDIES na żywo


14:00
3. Liga – 19. kolejka: FSV ZWICKAU – HALLESCHER FC na żywo


14:15 
Liga Mistrzów UEFA – grupa B: BAYERN MONACHIUM – PARIS SAINT GERMAIN premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

14:25
Premier Liga – 20. kolejka: SPARTAK MOSKWA – CSKA MOSKWA na żywo
 Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Wojciech Kowalewski

14:30 
Serie A – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:30
Jupiler League – 18. kolejka: CLUB BRUGGE – KSC LOKEREN na żywo


14:55
 
Serie A – 16. kolejka: SSC NAPOLI – AC FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
 
Serie A – 16. kolejka: SPAL 2013 – HELLA VERONA na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 
Premier League – 16. kolejka: BITWA O ANGLIĘ na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:10 Premier League – 16. kolejka: LIVERPOOL FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:10 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

15:10 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Adam Westfal

15:25 Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA KRAKÓW – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

15:25 
Bundesliga – 15. kolejka: HANNOVER 96 – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:00 
La Liga Santander – 15. kolejka: REAL BETIS – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:25 
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: RZ PELLETS WAC – FC RED BULL SALZBURG na żywo


16:40 
Eredivisie – 15. kolejka: AFC AJAX – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

17:00 
Bundesliga – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:15 
Premier League – 16. kolejka: BITWA O ANGLIĘ na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

17:25 
Premier League – 16. kolejka: MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki (z Manchesteru)

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Poznania)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Sonia Śledź

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 19. kolejka: LECH POZNAŃ – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski (z Poznania)

17:55
Bundesliga – 15. kolejka: FC AUGSBURG – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sport 1: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

17:55 Jupiler Pro League – 17. kolejka: RSC ANDERLECHT – SPORTING CHARLEROI na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak

18:25
La Liga Santander – 15. kolejka: UD LEVANTE – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:30
Premier-Liha – 19. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – SZACHTAR DONIECK na żywo


19:30
Premier League – 16. kolejka: BITWA O ANGLIĘ na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Wojciech Trochim, Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:00 
La Liga Santander – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
 
La Liga Santander – 15. kolejka: VILLARREAL CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:40
 
Serie A – 16. kolejka: AC MILAN – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

20:55 
Ligue 1 Conforama – 17. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – AS SAINT ETIENNE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

21:15
Primeira Liga – 14. kolejka: VITORIA SETUBAL – FC PORTO na żywo


21:20 
Eredivisie – 15. kolejka: FC URECHT – FEYENOORD premiera.200
 Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Wojciech Trochim, Grzegorz Mielcarski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Żelisław Żyżyński

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla


11:30 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:10 
Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


11:20 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: 10KM KOBIET ST. DOWOLNYM na żywo
*(o 17:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla

13:30 
Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: 15KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla


03:00 Gala Boksu, New York, USA: VASYL LOMACHENKO – GUILLERMO RIGONDEAUX na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk


10:30 PGA European Tour – Joburgh Open: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 Golf American Century Championship: ODCINEK 3 premiera.200

Redakcja: Jacek Person

19:30 
PGA Tour – QBE Shootout, Naples, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Adrian Pudło

16:55
DEL – 30. kolejka: DUSSELDORFER EG – GRIZZLYS WOLFSBURG na żywo


19:00
Extraliga – 30. kolejka: MOUNTFIELD HK – HC SKODA PILZNO na żywo


19:50 Puchar Świata, Santiago, Chile: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player


14:00 KBSL – 9. kolejka: FENERBAHCE – CUKUROVA UNIV. na żywo


12:30 
Polska Liga Koszykówki – 10. kolejka: PGE TURÓW ZGORZELEC – AZS KOSZALIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

12:30
Liga ACB – 11. kolejka: REAL MADRYT – UCAM MURCIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:30
Liga ACB – 11. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – VALENCIA BCna żywo

Komentarz: Radosław Spiak

19:30
Die BBL – 12. kolejka: MEDI BAYREUTH – OETTINGER ROCKETS na żywo


20:30 Serie A – 10. kolejka: FIAT TORINO – EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN na żywo


22:00 NBA: DETROIT PISTONS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

23:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 10. kolejka: BANVIT – ISTAMBUŁ BBSK premiera.200 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


14:55 Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych, Samorin, Słowacja: FINAŁY na żywo


08:20 ISU Puchar Świata – Nagoja, Japonia: GALA na żywo
*(o 12:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński


20:30 Puchar Świata, Salt Lake City, USA: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki


09:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:15 
Puchar Świata, St Moritz, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla

13:00 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:15 Mistrzostwa Świata, Leizpig, Niemcy – mecz o miejsca 17-20: POLSKA – ANGOLA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Wojciech Nowiński
Komentarz: Piotr Dębowski, Jacek Laskowski (z Lipska)

13:50
Mistrzostwa Świata, Leizpig, Niemcy – mecz o miejsca 17-20: BRAZYLIA – KAMERUN na żywo
sport.tvp.pl

17:20
Mistrzostwa Świata, Magdeburg, Niemcy – 1/8 finału: SERBIA – CZARNOGÓRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Magdeburga)

17:20
Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy  – 1/8 finału: WĘGRY – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl


20:20 Mistrzostwa Świata, Magdeburg, Niemcy – 1/8 finału: NIEMCY – DANIA na żywo
sport.tvp.pl

20:20 Mistrzostwa Świata, Leipzig, Niemcy – 1/8 finału: SZWECJA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl


12:45 PGNiG Superliga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Puław)

12:55 PGNiG Superliga – 14. kolejka: KS AZOTY PUŁAWY – PGE VIVE KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Puław)


14:15 Pro D2 – 15. kolejka: AS BEZIERS HERAULT – US COLOMIERS na żywo
Eurosport Player

16:15 European Rugby Champions Cup – grupa 2: SARACENS – ASM CLERMONT AUVERGNE na żywo
 Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel

21:00 European Rugby Champions Cup – grupa 1: LA ROCHELLE – WASPS premiera.200
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Mariusz Liedel


14:45 Plusliga – 13. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

20:30 Plusliga – 13. kolejka: MKS BĘDZIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Krzysztof Ignaczak

17:55 Serie A1 – 11. kolejka: WIXO LPR PIACENZA – GI GROUP MONZA premiera.200
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


15:15 Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Michał Regulski

15:30 
Puchar Świata, Neustadt, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


14:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Puchar Świata, Copper Mountain, USA: BIGAIR na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


04:00 UFC Fight Night 123: CUB SWANSON – BRIAN ORTEGA na żywo
Ipla

20:00 MMA Bellator 190: RAFAEL CARVALHO – ALESSIO SAKARA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

22:00 
Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


13:00 Mistrzostwa Świata, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam