Sport w TV: niedziela – 11 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – PGE VIVE KIELCE 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL ON TOUR  Prowadzenie: Bożydar Iwanow 11:55 La Liga Santander […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – PGE VIVE KIELCE


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL ON TOUR premiera.200
Polsat Sport HD
Ipla
Prowadzenie: Bożydar Iwanow

11:55 La Liga Santander – 23. kolejka: SEVILLA FC – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

12:25
Serie A – 24. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – CALGIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

12:25 
Eredivisie – 22. kolejka: AFC AJAX – TWENTE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

12:55 Premier League – 27. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

12:55
Championship – 31. kolejka: ASTON VILLA – BIRMINGHAM CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

14:25
 Eredivisie – 22. kolejka: VITESSE – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55
Serie A – 24. kolejka: INTER MEDIOLAN – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:10 Premier League – 27. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

15:25 
Bundesliga – 22. kolejkaVFB STUTTGART – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

15:35
La Liga Santander – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

16:10
La Liga Santander – 23. kolejka: FC BARCELONA – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda

17:25
Premier League – 27. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:35
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 22. kolejka: ARKA GDYNIA – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)

17:55 
Bundesliga – 22. kolejka: WERDER BREMA – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

17:55 
Turniej Towarzyski U19, La Manga, Hiszpania: POLSKA – RUMUNIA na żywo
sport.tvp.pl

18:00
DFB Pokal: LOSOWANIE 1/2 FINAŁU na żywo


18:10
La Liga Santander – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
La Liga Santander – 23. kolejka: CELTA VIGO – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Jan Urban, Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

20:30 
La Liga Santander – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:30 
Tipico Bundesliga – 22. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – SK RAPID WIDEŃ premiera.200

Komentarz: Jakub Polkowski

20:40
 
La Liga Santander – 23. kolejka: VALENCIA CF – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 24. kolejka: AS ROMA – BENEVENTO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:55 
Ligue 1 Conforama – 25. kolejka: OLYMPIQUE LYON – STADE RENNAIS na żywo
na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
*(od 22:30 w Canal+ Now)

Studio: Krzysztof Marciniak – Jan Urban, Tomasz Wieszczycki, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

22:30
Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Marcin Rosłoń, Cezary Olbrycht, Edward Durda

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


11:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
*(od 12:00 w TVP 2 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosport 3 (nc+)+: Robert Sitnicki
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Marcin Muras – Magdalena Grzywa

Komentarz w TVP 2: Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi (z Pjongczang)


06:35 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


07:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut – Marek Rudziński (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 5 (nc+): Cezary Olbrycht
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Marek Jóźwik


01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: NORWEGIA – CHINY  na żywo
Eurosport Player

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: FINLANDIA – USA na żywo
*(o 07:50 premiera.200 w Eurosport 4)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Krystian Sobierajski – Adam Sterczewski

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: SZWAJCARIA – OLIMPIJCZYCY Z ROSJI  na żywo
Eurosport Player

01:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: KANADA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Eurosport Player

12:05
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody mix: CHINY – NORWEGIA na żywo
Eurosport Player


05:00 
PGA European Tour – ISPS Handa World Super 6,  Perth, Australia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – LOS ANGELES KINGS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:40 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, grupa A: FINLANDIA – USA na żywo
*(od 10:20 także w TVP 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Przemysław Pełka – Wojciech Zawioła
Komentarz w TVP 2: Jacek Laskowski (z Pjongczang)

13:10
Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, grupa A: KANADA – OLIMPIJCZYCY Z ROSJI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Michalewski – Sławomir Szymczak

18:15
Polska Hokej Liga – 40. kolejkaTATRYSKI PODHALE NOWY TARG – JKH GKS JASTRZĘBIE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Wojciech Tkacz

18:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Redakcja: Marek Kaleta


13:25 Halowe Mistrzostwa Świata: FINAŁ KOBIET na żywo


14:55 
Halowe Mistrzostwa Świata: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo


19:00 
Tour of Dubai: BEST OF premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 18. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – TOFAS na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 
Energa Basket Liga – 20. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Łukasz Cegliński – Tomasz Jankowski

13:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 18. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – FENERBAHCE DOGUS na żywo


16:00
 Tahincioğlu Basketball Super League – 18. kolejka: SAKARA BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKETBOL – YESLI GIRESUN BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:30
Lega A – 19. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


20:45
Die BBL – 21. kolejka: BROSE BAMBERG – BAYERN MONACHIUM na żywo


21:30 
NBA: BOSTON CELTICS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas

23:00
Liga ACB – 20. kolejka: FC BARCELONA LASSA – RETABET BILBAO BASKET premiera.200

Komentarz: Jacek Łączyński


11:50 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

13:55 Mityng Halowy, Szczecin, Polska: KONKURS SKOKU O TYCZCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara (ze Szczecina)


02:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody drużynowe: PROGRAM SKRÓCONY PAR TANECZNYCH na żywo
*(o 05:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Aleksandra Szutenberg – Magdalena Tascher

03:45
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody drużynowe: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
*(od 04:30 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Aleksandra Szutenberg – Magdalena Tascher

05:40
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – zawody drużynowe: DRUŻYNOWA JAZDA DOWOLNA na żywo
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Aleksandra Szutenberg – Magdalena Tascher


08:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: 5000M MĘŻCZYZN na żywo
*(od 08:40 także w TVP 2 HD, od 09:05 także w Eurosport 1 HD, od 08:50 w Das Erste, od 09:00 w CT Sport i France 3)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (nc+): Marek Kaczmarczyk
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Marcin Lepa – Sławomir Chmura
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP 2: Piotr Dębowski (z Pjongczang)


02:10 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


03:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
(Zawody przełożone na czwartek)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Filip Gawęcki

04:55 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


11:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: JAZDA PO MULDACH KOBIET na żywo
*(od 12:45 także w TVP 1 HD, o 14:50 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (nc+): Jakub Zborowski
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Grzegorz Jędrzejewski

Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz – Bartek Bilkiewicz

12:40 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


16:45 EHF Liga Mistrzyń – grupa 1: NFK NYKOBING – FC MIDTJYLLAND na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź


15:55 EHF Cup – grupa D: KS AZOTY PUŁAWY – WACKER THUN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Puław)

16:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: RHEIN NECKAR LOWEN – MOL-PICK SZEGED na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:45
 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: STUDIO na żywo
Ipla

18:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+ i Canal+ Now: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Flensburga)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula


14:05 Guinness Pro14 – 14. kolejka: BENETTON TREVISO – SCARLETS  na żywo
Eurosport Player

15:55 Puchar Sześciu Narodów: SZKOCJA – FRANCJA na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Robert Małolepszy


11:50 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: III ŚLIZG JEDYNEK MĘŻCZYZN na żywo
*(fragmenty w TVP 2 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 4 (nc+): Edward Durda
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Adam Romański – Tomasz Koćmierowski


13:40 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: IV ŚLIZG JEDYNEK MĘŻCZYZN na żywo
*(transmisja w TVP 2 HD po zakończeniu transmisji Biathlonu)
Eurosport 1 HDEurosport 1 HDEurosport Playersport.tvp.plIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Grzegorz Pajda
Komentarz w Eurosporcie 4 (nc+): Edward Durda
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Adam Romański – Tomasz Koćmierowski


13:45 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


15:00 Vestel Venus League – 19. kolejka: ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 17. kolejka: TREFL PROXIMA KRAKÓW – GROT BUDOWLANI TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Ireneusz Mazur


14:45 PlusLiga – 21. kolejka: MKS BĘDZIN – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga

18:00 
Serie A – 21. kolejka: BUNGE RAVENNA – TAIWAN EXCELLENCE LATINA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


13:00 Championship League, Coventry, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


01:40 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:45
 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Bartek Bilkiewicz

02:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLOPESTYLE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl

Komentarz w Eurosporcie 1: Adam Probosz – Bartek Bilkiewicz
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marta Gula – Michał Ligocki


03:45 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


05:30
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLOPESTYLE KOBIET – ELIMINACJE na żywo
*(od 06:00 w TVP 2 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marta Gula – Michał Ligocki


13:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


18:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: NAJCIEKAWSZE WYDARZENIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


04:00 UFC 221: YOEL ROMERO – LUKE ROCKHOLD na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:00
 Magazyn GLOBAL FIGHTING CHAMPIONSHIP premiera.200


15:00 PSA World Tour – UCS Swedish Open, Linkoping, Szwecja: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player  


13:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – Finał Debla: ROBIN HASEE/MATWE MIDDELKOOP – NIKOLA MEKTIC/ALEXANDER PEYA na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

17:00 
ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – Finał: MIRZA BASIC – MARIUS COPIL na żywo

Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora

inne
15:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

16:40 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKRÓT DNIA premiera.200


17:05 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PODSUMOWANIE DNIA na żywo
TVP Sport HD

18:00
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO PJONGCZANG 2018 na żywo
Ipla


18:15 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


18:35 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:05 
Magazyn SPORT – OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


21:05 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam