Sport w TV: niedziela – 18 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:30 Major League Soccer – 3. kolejka: ATANTA UNITED – VANCOUVER WHITECAPS FC 01:25 Major League Soccer – 3. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – SAN JOSE EARTHQUAKES  01:55 Major League Soccer – 3. kolejka: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:30 Major League Soccer – 3. kolejka: ATANTA UNITED – VANCOUVER WHITECAPS FC na żywo
Eurosport Player

01:25
 Major League Soccer – 3. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo
Eurosport Player

01:55 
Major League Soccer – 3. kolejka: REAL SALT LAKE – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Mateusz Borek – Bogusław Baniak, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:55 La Liga Santander – 29. kolejka: CD LEGANES – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

12:25 Serie A – 29. kolejka: UC SAMPDORIA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

12:55
Ligue 1 Conforama – 30. kolejka: OGC NICE – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

13:20 Bundesliga – 27. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – HANNOVER 96 na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:00
3.Liga – 30. kolejka: VFL OSNABRUCK – PREUSSEN MUNSTER na żywo


14:25
Eredivisie – 28. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:25 
Tipico Bundesliga – 27. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo


14:30
FA Cup – 1/4 Finału: WIGAN ATHLETIC – SOUTHAMPTON FC na żywo


14:55 
Serie A – 29. kolejka: AC MILAN – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Piotr Czachowski

14:55
Serie A – 29. kolejka: FC CROTONE – AS ROMA na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:00 
Bundesliga – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

15:25 
Bundesliga – 27. kolejka: FC KOELN – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: CRACOVIA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Krakowa) 
16:00 Botolo Pro – 21. kolejka: RAC CASABLANCA – FUS RABAT na żywo


16:10 La Liga Santander – 29. kolejka: FC BARCELONA – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:40
Eredivisie – 28. kolejka: PEC ZWOLLE – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

17:25
Bundesliga – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk (z Lipska)

17:25 FA Cup – 1/4 Finału: LEICESTER CITY – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartek Ignacik

17:55
Lotto Ekstraklasa – 28. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)

17:55
Bundesliga – 27. kolejka: RB LEIPZIG – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak (z Lipska)

18:00
Botolo Pro – 21. kolejka: KHOURIGBA – CHABAB ATLAS KHENIFRA na żywo


18:25 
La Liga Santander – 29. kolejka: VILLARREAL CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:30
 Premier League – 24. kolejka: DYNAMO KIJÓW – VORSKLA POLTAVA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

20:00
Bundesliga – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Zbigniew Boniek, Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski, Daria Kabała-Malarz

20:30
La Liga Santander – 29. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
La Liga Santander – 29. kolejka: REAL MADRYT – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 29. kolejka: SSC NAPOLI – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Sebastian Chabiniak

20:40 
Serie A – 29. kolejka: SS LAZIO – BOLOGNA FC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

20:55
Ligue 1 Conforama – 30. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

22:00 
Major League Soccer – 3. kolejka: FC DALLAS – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:30
 
Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Rafał Nahorny, Leszek Orłowski, Tomasz Lipiński

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


09:00 KaBaL International Karviná 2018, Karwina, Czechy: ZAWODY na żywo


12:50 All England Open: ZAWODY na żywo


12:55 
KaBaL International Karviná 2018, Karwina, Czechy: ZAWODY na żywo


11:30 Puchar Świata, Holmenkollen, Norwegia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 11:50 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:15 
Puchar Świata, Holmenkollen, Norwegia: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(o 23:30 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


11:15 Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY KOBIET NA 10KM na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00
Puchar Świata, Falun, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN NA 15KM na żywo
Eurosport PlayerIpla


01:00 Gala Boksu, Nowy York, USA: JOSE CARLOS RAMIREZ – AMIR IMAM na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa


17:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


00:00 (sb/nd) NHL: TAMPA BAY LIGHTING – BOSTON CELTICS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:55
DEL – 1/4 Finału: EISBAREN BERLIN – GRIZZLYS WOLFSBURG na żywo


16:50 
Extraliga – 1/4 Finału: HC DYNAMO PARDUBICE – HC OCELARI TRINEC na żywo


16:35 
Polska Hokej Liga – 2. runda play-off: GKS TYCHY – TATRYSKI PODHALE NOWY TARG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Tkacz

17:55
EBEL – 1/4 Finału: EC KLAGENFURT – HC BOLZANO na żywo


15:15 Saut Hermès, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
*(o 21:00 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
14:30 Trofeo Alfredo Binda, Cittiglio, Włochy: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:30 
Grand Prix de Denain, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

21:45 Tour of Langkawi, Malezja: ETAP 1 premiera.200
Eurosport PlayerIpla

12:15 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: SKOKI na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:45
 
Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport Player
Ipla

12:30 Energa Basket Liga – 22. kolejka: BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

17:30
Die BBL – 25. kolejka: EWE BASKETS OLDENBURG – EISBAREN BREMERHAVEN na żywo


18:30 Liga ACB – 23. kolejka: SAN PABLO BURGOS – FC BARCELONA LASSA na żywo


20:30
Lega A – 22. kolejka: VANOLI VREMONA – FIAT TORINO na żywo


22:30 
Tahincioğlu Basketball Super League – 21. kolejka: FENERBAHCE DOGUS – DARUSSAFAKA BASKETBOOL premiera.200


23:00 NBA: NEW ORLEANS PELICANS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


11:45 United Airlines, Nowy Jork, USA: PÓŁMARATON na żywo
Eurosport Player

17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


14:45 Puchar Świata, Mińsk, Białoruś: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


09:30 Puchar Świata, Are, Szwecja: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 
Puchar Świata, Are, Szwecja: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45
 Puchar Świata, Are, Szwecja: GIGANT KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

13:15 
Puchar Świata, Are, Szwecja: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


13:20 Puchar Świata, Megeve, Francja: JAZDA PO MULDACH KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

12:30 DKB Handball Bundesliga – 25. kolejka: VFL GUMMERSBACH – SC DHFK LEIPZIG na żywo


22:30
DKB Handball Bundesliga – 25. kolejka: TSV GWD MINDEN – DIE EULEN LUDWIGSHAFEN premiera.200


14:10
Pro D2 – 27. kolejka: MONT-DE-MARSAN – GRENOBLE na żywo
Eurosport Player


09:00 Mistrzostwa Świata, Montreal, Kanada: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport PlayerIpla

20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 22. kolejka: DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga


14:00 Dywizja 1 – 1/2 Finału: GALATASARAY HDI SIGORTA – ARKASSPOR na żywo


14:45 Plusliga – 26. kolejka: AZS OLSZTYN – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

17:55
Serie A1 – 1/4 Finału: REVIVRE MILANO – AZIMUT MODENA na żywo


16:00 Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński – Izu Ugonoh, Rafał Kot

16:15 Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30 Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Włodzimierz Szaranowicz – Przemysław Babiarz


12:00 
Romanian Masters, Bukareszt, Rumunia: FINAŁ na żywo
Eurosport Player

11:30 Puchar Świata, Veysonnaz, Szwajcaria: SNOWBOARD CROSS DRUŻYNOWY na żywo
*(o 16:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player Ipla
01:00 UFC Fight Night 127: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 
Grasshopper Cup, Zurych, Szwajcaria: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player

19:05 
WTA Tour, Indian Wells, USA – Finał: NAOMI OSAKA – DARIA KASATKINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca, Michał Lewandowski

21:00
 ATP World Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – Finał: ROGER FEDERER – JUAN MARTIN DEL POTRO na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski


19:30 Tipsport Superliga – 1/4 Finału: SOKOL PARDUBICE – TECHNOLOGY FLORBAL MB na żywo


11:40 Moto 3, Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:10 Moto 2, Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:40 Moto GP, Grand Prix Kataru: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
*(o 18:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00 Moto 3, Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak – Patryk „Kosa” Kosiniak

15:20 
Moto 2, Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

16:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 2 MX2 na żywo
*(o 19:30 premiera.200
 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard, Holandia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 20:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Moto GP, Grand Prix Kataru: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

inne
01:30
Igrzyska Paraolimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: DZIEŃ 9 na żywo


11:15 Igrzyska Paraolimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PODSUMOWANIE premiera.200
TVP Sport HD

12:00
Igrzyska Paraolimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40
 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:15 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam