Sport w TV: niedziela – 4 grudnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL    Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk 11:55 La Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:55 La Liga Santander – 14. kolejka: REAL BETIS – CELTA VIGO na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Maciej Kruk

12:25 Serie A – 15. kolejka: AC MILAN – FC CROTONEna żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

13:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD

14:25 Premier League – 13. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:25
Jupiler Pro League – 17. kolejka: KV KORTRIJK – RSC ANDERLECHT na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Sebastian Chabiniak

14:25 
Eredivisie – 15. kolejka: FEYENOORD – SPARTA ROTTERDAM na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55
Serie A – 15. kolejka: SS LAZIO – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Filip Kapica

14:55 
Ligue 1 – 16. kolejka: STADE RENNAIS – SAINT ETIENNE na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

15:10
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 13. kolejka: SV DARMSTADT 98 – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: CRACOVIA – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

16:25
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: RZ PELLETS WAC – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

16:40 
Eredivisie – 15. kolejka: AFC AJAX – FC GRONINGEN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek

16:55 
Premier League – 14. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:55 
Ligue 1 – 16. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – AS NANCY na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

17:25 
Bundesliga – 13. kolejka: FC AUGSBURG – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Białegostoku)
Reporterzy: Filip Surma, Adam We
stfal, Żelisław Żyżyński

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 18. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Białegostoku)
Reporterzy: Filip Surma, Adam Westfal, Żelisław Żyżyński

18:25 
La Liga Santander – 14. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – UD LAS PALMAS na żywo
*(od 18:50 w Elven HD)
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

20:25
Ligue 1 – 16. kolejka: OGC NICE – TOULOUSE FC na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

20:40 
La Liga Santander – 14. kolejka: VALENCIA CF – MALAGA CF na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 15. kolejka: AC FIORENTINA – US PALERMO na żywo
Jedenaście
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

21:00
Pari-Match League – 17. kolejka: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

22:20
Magazyn SPORTpremiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Dębiński

biathlon
11:15 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIpla
13:15 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIpla

biegi narciarskie
10:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl
Studio: Marek Jóźwik

10:00
 
Puchar Świata,Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 10 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 2 HDsport.tvp.pl

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Bernadetta Piotrowska

12:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 15 KM TECHNIKĄ KLASYCZNĄ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

golf
11:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, St. Andrews, Szkocja: FINAŁ na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
11:30 Cavaliada Tour 2016: UJEŻDŻANIE – FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

13:45 
Cavaliada Tour 2016: GRAND PRIX na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

17:30
European Masters, Paryż, Francja: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

judo
09:00 Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo – Tomasz Adamiec

kombinacja norweska
08:45 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 10 KILOMETRÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
12:00 Super Ligi – 9. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – ANADOLU EFES na żywo
Sportklub

12:30 Tauron Basket Liga – 9. kolejka: TREFL SOPOT – MIASTO SZKŁA KROSNO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

16:00
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

18:25
Liga ACB – 11. kolejka: FC BARCELONA LASSA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

łyżwiarstwo szybkie
12:35 Puchar Świata, Astana, Kazachstan: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Aleksander Dzięciołowski

narciarstwo alpejskie
09:45 
Puchar Świata,Val d’Isère, Francja – gigant mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:45 Puchar Świata,Val d’Isère, Francja – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:45 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada : SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna kobiet
15:15 Mistrzostwa Europy – grupa A: SERBIA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Mistrzostwa Europy – grupa A: SZWECJA – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl


18:15 Mistrzostwa Europy – grupa B: HOLANDIA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Jacek Laskowski (z Kristianstad)

20:20 
Mistrzostwa Europy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

20:40 
Mistrzostwa Europy – grupa B: FRANCJA – POLSKA na żywo
TVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Jacek Laskowski (z Kristianstad)

piłka ręczna mężczyzn
16:40
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: BJERRINGBRO-SILKEBORG – TELEKOM VESZPREM na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Kacper Merk – Sylwester Sikora

17:35
 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Bartosz Ignacik (z Kielc)
Reporter: Łukasz Łasia

17:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: KS VIVE TAURON KIELCE – RK VARDAR na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online Eleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

20:00
Handball Bundesliga – 14. kolejka: VFL GUMMERSBACH – FUCHSE BERLIN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

siatkówka kobiet
14:45 Orlenliga – 8. kolejka: PTPS PIŁA – GIACOMINI BUDOWLANI TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
14:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP 1 HD

Studio: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz
Reporter: Michał Regulski

14:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00 
Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Klingenthal)

snooker
14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
08:30 Magazyn WOLRD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
02:00 MMA Bellator 167: JOE TAIMANGLO – DARRION CALDWELL na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

żeglarstwo
16:15 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:15
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny