Sport w TV: piątek – 15 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: HUBERT HURKACZ – ROGER FEDERER 12:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: LOSOWANIE  Komentarz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: HUBERT HURKACZ – ROGER FEDERER


12:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: LOSOWANIE na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz w PSP 1: Tomasz Włodarczyk
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Lach

13:00 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: LOSOWANIE na żywo
Eurosport 1 HDIpla
Komentarz w PSP 1: Tomasz Włodarczyk
Komentarz w Eurosport 1: Tomasz Lach


17:30 LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Edward Durda – Andrzej Strejlau (z Płocka)

17:45 
Fortuna 1. liga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba (z Tych)
Reporter: Grzegorz Michalewski


17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: WISŁA PŁOCK – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Maciej Terlecki (z Płocka)

17:55 Fortuna 1. liga – 24. kolejka: GKS TYCHY – PGE FKS STAL MIELEC na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Janusz Kudyba (z Tych)

18:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:00
Magazyn FA CUP PREVIEW 
Ipla

18:25 2. Bundesliga – 26. kolejka: FC HEIDENHEIM – FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Sebastian Chabiniak

18:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski, Michał Kornacki

20:00 LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Tomasz Lipiński

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: LECH POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)

20:25 
Bundesliga – 26. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – S.C. FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:25 Serie A – 28. kolejka: CAGLIARI CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:55 La Liga Santander – 28. kolejka: REAL SOCIEDAD – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

22:30 LOTTO Ekstraklasa – 26. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Tomasz Lipiński


23:00 
Magazyn WITAJ W KLUBIE: ŚLĄSK WROCŁAW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Marciniak, Maciej Klimek


23:15 Magazyn RING TVP SPORT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Paweł Skrzecz, Fiodor Łapin, Norbert Dąbrowski


09:00 PGA European Tour – Kenya Open, Nairobi, Kenia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00
PGA European Tour – Kenya Open, Nairobi, Kenia: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
PGA Tour – THE PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: II RUNDA na żywo


19:45 Polska Hokej Liga – 1/2 finału: TATRYSKI PODHALE NOWY TARG – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:45 Wyścig Tirreno – Adriatico, Włochy: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:15 
Wyścig Paryż – Nicea, Francja: ETAP 6 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


12:00 
Puchar Świata, Soldeu, Andora: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:30 PGNiG Superliga – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański (z Lublina)
Reporter: Grzegorz Chodkowski


17:40 
PGNiG Superliga – 22. kolejka: MKS PERŁA LUBLIN – SPR POGOŃ SZCZECIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Lublina)


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Łukasz Lasia, Piotr Bugajny


19:50 Pro D2 – 24. kolejka: SOYAUX ANGOULÊME – CARCASSONNE na żywo


19:50
Pro D2 – 24. kolejka: OYONNAX – AURILLAC na żywo


19:50
Pro D2 – 24. kolejka: BOURG-EN-BRESSE – NEVERS na żywo


19:50
Pro D2 – 24. kolejka: COLOMIERS – MONTAUBAN na żywo


19:50
Pro D2 – 24. kolejka: MASSY – BÉZIERS na żywo


20:20
Pro D2 – 24. kolejka: BRIVE – PROVENCE RUGBY na żywo


17:30 PlusLiga – 25. kolejka: CUPRUM LUBIN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Ipla

20:30
PlusLiga – 25. kolejka: MKS BĘDZIN – CHEMIK BYDGOSZCZ na żywo
Ipla


16:45 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:15 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:45 
Puchar Świata, Vikersund, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla


09:30 
Gibraltar Open, Gibraltar: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:45 Gibraltar Open, Gibraltar: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:05 Gibraltar Open, Gibraltar: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 PSA World Tour, Cairo, Egipt: FINAŁ na żywo


20:30 
PSA World Tour, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo


01:00 WTA Tour, Indian Wells, USA – 1/4 finału: VENUS WILLIAMS – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

03:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: GAEL MONFILS – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: HUBERT HURKACZ – ROGER FEDERER na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:30
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: KAREN KHACHANOV – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:00 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Melbourne)


01:55 
Formuła 1 – Grand Prix Australii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

02:20 
FIA World Endurance Championship – 1000 Miles of Sebring: KWALIFIKACJE na żywo


03:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński

05:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Melbourne)


05:55 Formuła 1 – Grand Prix Australii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

07:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński

20:45 FIA World Endurance Championship – 1000 Miles of Sebring: WYŚCIG na żywo
*(od 21:00 również w Polsat Sport News HD, od 23:30 w Polsat Sport Extra HD, do 05:30)
Eurosport 1 HDIpla

22:30
Magazyn #ELEVENF1 
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki