Sport w TV: piątek – 17 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WISŁA KRAKÓW – POGOŃ SZCZECIN 12:50 Dywizja 2 – 15. kolejka: SLEZSKY FC OPAVA – FC HRADEC KRALOVE  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WISŁA KRAKÓW – POGOŃ SZCZECIN


12:50 Dywizja 2 – 15. kolejka: SLEZSKY FC OPAVA – FC HRADEC KRALOVE na żywo


14:50
1.Liga – 14. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FC VYSOCINA JIHLAVA na żywo


17:30 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


17:55 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Paweł Glamowski, Filip Surma

18:25 
2. Bundesliga – 14. kolejka: SV DARMSTADT 98 – SV SANDHAUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

20:00 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WISŁA KRAKÓW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła (z Krakowa)

20:25 
Bundesliga – 12. kolejka: VFB STUTTGART – BORUSSIA DORMTUND na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski

20:30 
NICE 1.Liga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)
Reporter: Adam Sławiński

20:40 
NICE 1.Liga – 17. kolejka: RUCH CHORZÓW – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński (z Chorzowa)

20:25
Championship – 17. kolejka: PRESTON NORTH END FC – BOLTON WANDERERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:40
Ligue 1 Conforama – 13. kolejka: AMIENS SC – AS MONACO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

20:55 
La Liga Santander – 12. kolejka: GIRONA FC – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

22:30 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

23:15 
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200

Lektor: Adam Marchliński


09:00 World Superseries Premier – China Open Superseries Premier: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

18:00 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


23:00 Puchar Świata, Park City, USA: DWÓJKI MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo


17:30 Gala Boksu, Częstochowa, Polska: WAŻENIE ZAWODNIKÓW na żywo
Ipla


02:25 National Football League – 11. kolejka: PITTSBURGH STEELERS – TENNESEE TITANS na żywo
Ipla


11:15 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jacek Person

18:30
PGA Tour – The RSM Classic, Sea Island, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


17:00 Extraliga – 22. kolejka: BK MLADA BOLESLAV – MOUNTFIELD HK na żywo


16:00 Grand Prix, Haga, Holandia: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl


17:45
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


15:00 ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

16:50 
ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: TANIEC KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

18:35 
ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: PARY SPORTOWE – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

20:00 ISU Puchar Świata – Internationaux de France, Grenoble, Francja: SOLIŚCI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:15 Puchar Świata, Stavanger, Norwegia: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Dębowski


14:15 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Łukasz Siudak


20:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 7 – 1/4 FINAŁU na żywo


18:00 Plusliga – 10. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – ESPADON SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga

20:30 Serie A1 – 7. kolejka: BUNGE RAVENNA – BCC CASTELLANA GROTTE premiera.200
*(o 23:00 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


08:00 Puchar Świata, Wisła, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

12:15  Puchar Świata, Wisła, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

13:55 
Puchar Świata, Wisła, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

15:35 Puchar Świata, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Rafał Kot, Apoloniusz Tajner (z Wisły)
Reporterzy: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński

16:00 Puchar Świata, Wisła, Polska: I SESJA TRENINGOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Reporterzy: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński

17:00
Puchar Świata, Wisła, Polska: II SESJA TRENINGOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Reporterzy: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński

17:45 
Puchar Świata, Wisła, Polska: WSTĘP DO KWALIFIKACJI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Puchar Świata, Wisła, Polska: KWALIFIKACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Reporterzy w TVP: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński

19:20
Puchar Świata, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Adam Małysz, Rafał Kot, Apoloniusz Tajner (z Wisły)
Reporterzy: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Michał Jabłoński


07:00 Masters, Szanghaj, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Masters, Szanghaj, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Magazyn MOBIL 1 THE GRID premiera.200


05:00 World Series – Hong Kong Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


14:45 Nitto ATP Finals, Londyn, Anglia: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport HD Ipla


15:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Anglia: DZIEŃ 5 na żywo
Polsat Sport HD Ipla


20:45 Nitto ATP Finals, Londyn, Anglia: STUDIO LONDYN na żywo
Ipla

21:00
 Nitto ATP Finals, Londyn, Anglia: DZIEŃ 5 na żywo
Ipla


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


14:30 ITV Racing, Cheltenham, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


06:30 FIA WTCC, Makao, Makao: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

07:30
FIA WTCC, Makao, Makao: MAC3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam