Sport w TV: piątek – 19 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie 17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa C: LIBIA – NIGERIA  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK  18:30 Magazyn COPA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie


17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa C: LIBIA – NIGERIA na żywo


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:30 
Magazyn COPA DEL REY premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:55
Eredivisie – 19. kolejka: FC UTRECHT – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:25 
Bundesliga – 19. kolejka: HERTHA BSC – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski

20:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa C: RWANDA – GWINEA RÓWNIKOWA na żywo


20:40
Championship – 28. kolejka: DERBY COUNTRY FC – BRISTOL CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz

20:55 
La Liga Santander – 20. kolejka: GETAFE CF – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała


14:05 Puchar Świata, Antholz, Włochy: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:30 także w Eurosport 1 HD)
Polsat Sport HDEurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


18:15 ShoBox: CLARESSA SHIELDS – TORI NELSON premiera.200


23:00 Eleague Major Boston 2018: FAZA GRUPOWA – DZIEŃ 1 na żywo


08:00 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Golf Championship, Abu Dhabi, ZEA: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – CareerBuilder Challenge, La Quinta, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


18:00 Extraliga – 41. kolejka: HC SKODA PILZNO – HC OCELARI TRINEC na żywo


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200


20:40 Turkish Airlines Euroleague – 19. kolejka: UNICAJA MALAGA – REAL MADRYT na żywo
Ipla


10:15 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: TANIEC KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

17:30 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:00 Puchar Świata, Erfurt, Niemczy: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 18:55 premiera.200 w TVP Sport HD, o 15:30 i o 16:50 także w Das Erste)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Bogusław Solecki


10:15 Puchar Świata, Cortina d Ampezzo, Włochy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport Player

11:30 
Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


18:10 Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa F: NIEMCY – CZECHY  na żywo
sport.tvp.pl


19:50 Magazyn PGNiG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:20 
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa F: SŁOWENIA – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


20:00 Pro D2 – 20. kolejka: SOYAUX ANGOULEME  XV CHARENTE – AS HERAULT BEZIERS na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 20. kolejka: RC MASSY – AVIRON BAYANNAIS na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 20. kolejka: US NARBONNE – US DAX na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 20. kolejka: USO NEVERS – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 20. kolejka: RC VANNES – US CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player

20:00
Pro D2 – 20. kolejka: USAP PERPIGNAN – AURILLAC RUGBY na żywo
Eurosport Player


23:35 Rajd Dakar: ETAP 13 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 PlusLiga – 18. kolejka: GKS KATOWICE – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:30
Serie A1 – 19. kolejka: TAIWAN EXCELLENCE LATINA – TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


09:05 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: I PRZEJAZD KOBIET na żywo


11:00
Puchar Świata, Königssee, Niemcy: II PRZEJAZD KOBIET na żywo


13:30 
Puchar Świata, Königssee, Niemcy: II PRZEJAZD MĘŻCZYZM na żywo


14:45 Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
*(od 15:45 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

15:45 
Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00
 Mistrzostwa Świata w Lotach, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Oberstdorfu)


14:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:15 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT 2018 premiera.200


18:00 World Series – J.P. Morgan Tournament of Championship: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: KYLE EDMUND – NIKOLOZ BASILASZWILI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: LUKSIKA KUMKHUM – PETRA MARTIC na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Justyna Kostyra

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: DENISA ALLERTOVA – MAGDA LINETTE na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Dawid Olejniczak

02:30
 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: MARTA KOSTIUK – JELINA SWITOLINA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Filip Gawęcki

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: PABLO CARRENO BUSTA – GILLES MUELLER na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Dawid Olejniczak

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: GRIGOR DYMITROW – ANDRIEJ RUBLOW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Filip Gawęcki

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: KATERYNA BINDARENKO – MAGDALENA RYBARIKOVA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Justyna Kostyra

06:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: RYAN HARRISON – MARIN CILIC na żywo
*(o 15:30 premiera.200 w Tenis Premium 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Krzysztof Wanio

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: NICK KYRGIOS – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
*(początek spotkania w Eurosport 2 HD, dokończenie meczu w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Lorek

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: RAFAEL NADAL – DAMIR DŻUMHUR na żywo
*(od 09:15 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Marcin Muras

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: KIKI BERTENS – CAROLINA WOZNIACKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Tomaszewski

11:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: JELENA OSTAPENKO – ANETT KONTAVEIT na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Marcin Muras

13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla
Studio: Krzysztof Wanio, Tomasz Tomaszewski

13:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ANDREAS SEPPI – IVO KARLOVIC premiera.200
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

13:15 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ELISE MERTENS – ALIZE CORNET premiera.200
Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:15
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: DIEGO SEBASTIAN SCHWARTZMAN – OLEKSANDR DOŁHOPOLOW premiera.200
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak


22:00 Magazyn NEW JAPAN WRESTLING premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam