Sport w TV: poniedziałek – 16 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 08:45 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: PIAST GLIWICE – SANDECJA NOWY […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ


08:45 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: PIAST GLIWICE – SANDECJA NOWY SĄCZ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – ARKA GDYNIA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:15
Mistrzostwa Świata U17, New Delhi, Indie – 1/8 Finału: KOLUMBIA – NIEMCY na żywo
Eurosport Player

15:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

16:00 Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

16:15
Mistrzostwa Świata U17, New Delhi, Indie – 1/8 Finału: PARAGWAJ – USA na żywo
Eurosport Player

17:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla


17:30 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla


20:00 
Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Piotr Włodarczyk, Paulina Bojarska

20:00
 Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Lektor: Piotr Przybysz

20:00 FA Cup: LOSOWANIE I RUNDY na żywo


20:15
Regionalliga West – 13. kolejka: BONNER SC – ALEMANNIA AACHEN na żywo


20:15 
Magazyn  4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: SV DAMRSTADT 98 – FC NURNBERG na żywo
Ipla

20:30 
Magazyn NICE 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński

20:30 
Serie A – 8. kolejka: HELLAS WERONA – BENEVENTO CALCIO na żywo
Ipla


20:45
Serie C – grupa A, 9. kolejka: PIACENZA CALCIO 1919 – VITERBASE CASTRENSE na żywo


20:55 Premier League – 8. kolejka: LEICESTER CITY – WEST BROMWICH ALBION na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:55 
La Liga Santander – 8. kolejka: UD LAS PALMAS – CELTA VIGO na żywo
Ipla

21:30 Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Radosław Śliwiński

22:30 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:10 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Bilard Ekstraklasa – 5. kolejka: LIPIŃSKI DACHY TOMASZ MAZ. – BAŁTYCKIE CENTRUM BILARDOWE MOSIR KOSTRZYN premiera.200


02:25 National Football League – 6. kolejka: DENVER BRONCOS – NEW YORK GIANTS  na żywo
Ipla


20:00 Futsal Ekstraklasa – 3. kolejka: RED DRAGONS PNIEWY – FC TORUŃ na żywo


17:50 NBL – 4. kolejka: DEKSTONE TURI SVITAVY – BK JIP PARDUBICE na żywo


21:00 Magazyn PGNiG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński, Łukasz Lasia, Szymon Ratajczak


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla


20:05 Extraliga – 3. kolejka: CEZ KARLOVARSKO – VK DUKLA LIBEREC na żywo


14:00 Home Nations Series –  English Open: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

21:15 
Home Nations Series –  English Open: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


10:00 ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja: I RUNDA na żywo
Ipla

13:30 WTA Tour, Moskwa, Rosja: I RUNDA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:30
ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja: I RUNDA na żywo
Ipla

15:30
WTA Tour, Moskwa, Rosja: I RUNDA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30
WTA Tour, Moskwa, Rosja: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

19:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja: I RUNDA na żywo
sport.tvp.pl

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM  na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:00 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam