Sport w TV: poniedziałek – 17 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: IRAN – POLSKA  08:00 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: PIAST GLIWICE – ARKA GDYNIA  10:15 Lotto Ekstraklasa – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: IRAN – POLSKA 


08:00 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: PIAST GLIWICE – ARKA GDYNIA 
Ipla

10:15 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KORONA KIELCE 
Ipla

14:00
1. Liga – 8. kolejka: 1. FC SLOVÁCKO – SLAVIA PRAGA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:00 Magazyn SERIE A 
Ipla

17:00 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI 
Eurosport 1 HDIpla

17:30 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:00
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD

18:00
Magazyn BUNDESLIGA 
Ipla

18:50
Magazyn EREDIVISIE 
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

19:00
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD

19:00
Magazyn LA LIGA SANTANDER 
Ipla

20:00 
Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Marek Koźmiński

20:00
Magazyn ELEVEN GOL
 
Ipla
Studio: Mateusz Majak

20:25
Serie A – 4. kolejka: SPAL 2013 – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mateusz Kruk

20:25
2. Bundesliga – 5. kolejka: FC MAGDEBURG – ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Mateusz Majak

20:30
Magazyn LIGI EUROPY UEFA 
Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk

20:55 Premier League – 5. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

20:55 
La Liga Santander – 4. kolejka: GIRONA FC – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

23:00 
Magazyn FORTUNA 1. LIGA 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Krzysztof Brede

23:00
1. Liga – 8. kolejka: BANÍK OSTRAWA – SPARTA PRAGA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

23:15 
Magazyn EKSTRAPAKA – 8. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD

23:20
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch


19:00
ESL Mistrzostwa Polski – League of Legends: 6. TYDZIEŃ – 1. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl

19:00
ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 5. TYDZIEŃ – 2. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl


20:00 Ekstraklasa – 1. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK na żywo


20:40 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: POLSKA – CHORWACJA na żywo
*(od 21:30 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Studio: Hubert Malinowski (z Gdańska)
Komentarz: Piotr Sobczyński – Jacek Łączyński (z Gdańska)
Reporter: Sylwia Michałowska


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo



22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Turcji: PODSUMOWANIE 
CANAL+ Sport HD


01:00
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: KAMERUN – USA 
Ipla

15:00 Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa

15:50 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: KUBA – PORTORYKO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

15:50
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: EGIPT – HOLANDIA na żywo
Ipla

16:50 
Mistrzostwa Świata, Rzym, Włochy – grupa A: BELGIA – DOMINIKANA na żywo
Ipla

18:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
*(od 19:00 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

19:20 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: IRAN – POLSKA na żywo
*(od 20:10 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)
Komentarz w TVP: 
Piotr Dębowski – Radosław Panas (z Warny)

19:20
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: BRAZYLIA – KANADA na żywo
Ipla

20:20 
Mistrzostwa Świata, Rzym, Włochy – grupa A: ARGENTYNA – SŁOWENIA na żywo
Ipla

22:00 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa

23:00
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: ROSJA – KAMERUN 
Ipla


10:00 Puchar Davisa: PODSUMOWANIE MECZU RUMUNIA – POLSKA 
TVP Sport HD

11:40
 Pekao Szczecin Open: FINAŁ GRY POJEDYNCZEJ 
TVP Sport HD

13:00 
Pekao Szczecin Open: SKRÓT FINAŁU GRY PODWÓJNEJ 
TVP Sport HD

13:55 ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1. runda: EVGENY DONSKOY – MARTIN KLIZAN na żywo
Ipla

15:55
ATP World Tour 250, Sankt Petersburg, Rosja – 1. runda: ALJAZ BEDENE – STAN WAWRINKA na żywo
Ipla


22:45 Magazyn #ELEVENF1 
Ipla


20:25 SGB Premiership – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki