Sport w TV: poniedziałek – 21 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Ekstraklasa – 21. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – RUCH CHORZÓW 15:30 Ekstraklasa – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:30 Ekstraklasa – 21. kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – RUCH CHORZÓW premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:30 Ekstraklasa – 21. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – LECHIA GDAŃSK premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:00 Ekstraklasa – 21. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 2.Bundesliga – 19. kolejka: PADEBORN – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
nSport+ HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Piotr Świerczewski

20:00 Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Redakcja: Piotr Przybysz

20:10 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP-Sport-HD  sport.tvp.pl

20:55 Premier League – 17. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

22:30 Primeira Liga – 14. kolejka: CF OS BELENENSES – FC BOAVISTA premiera.200
Sportklub

22:40 Premier League – 17. kolejka: CHELSEA FC – AFC SUNDERLAND premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek

bilard
17:00 Magazyn WORLD CUP OF POOL premiera.200
Sportklub

futbol amerykański
16:30 Liga NFL – 15. kolejka: PHILADELPHIA EAGLES – ARIZONA CARDINALS premiera.200
Eleven Sports

jeździectwo
08:30 Puchar Świata, Salzburg, Austria: UJEŻDŻANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

09:00 
Puchar Świata, Londyn, Wielka Brytania: UJEŻDŻANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:45 
Olympia Grand Prix, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
15:00 Liga ACB –  12. kolejka: FC BARCELONA LASSA – FIATC JOVENTUT  premiera.200
Sportklub

20:25 Tauron Basket Liga – 11. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – ASSECO GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

narciarstwo alpejskie
17:45 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: GIGANT RÓWNOLEGŁY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

siatkówka mężczyzn
18:00 PlusLiga – 11. kolejka: AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA – JASTRZĘBSKI WĘGIELna żywo
Polsat Sport HDIpla

sporty walki
20:00 Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport News

21:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME na żywo
Iplapolsatsport.pl

22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

rzutki
23:30 Mistrzostwa Świata PDC, Wielka Brytania, Londyn: DZIEŃ 5 na żywo
Sport 1 Germany

inne
20:00 Magazyn CWANY GAPA premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Krzysztof Sokólski / Piotr Barwaśny