Sport w TV: poniedziałek – 25 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: CRACOVIA – WISŁA PŁOCK 10:00 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – LECHIA GDAŃSK  12:15 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: CRACOVIA – WISŁA PŁOCK


10:00 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – LECHIA GDAŃSK premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:15 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – SANDECJA NOWY SĄCZ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

16:00 Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

16:50
Dywizja 2 – 9. kolejka: HC HRADEC KRALOVE – FK PRIBRAM na żywo


17:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla

17:30 Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:50 
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Lektor: Piotr Przybysz

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 10. kolejka: CRACOVIA – WISŁA PŁOCK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla


18:15
Regionalliga Sudwest – 10. kolejka: KICKERS OFFENBACH – FSV FRANKFURT na żywo


19:00
1.Liga – 8. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC –  FC SLOVACKO na żywo


20:00 
Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Piotr Włodarczyk, Paulina Bojarska

20:00 
Magazyn  4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:15 
Regionalliga Sudwest – 10. kolejka: WALDHOF MANNHEIM – KOBLENZ na żywo


20:25 2. Bundesliga – 8. kolejka: UNION BERLIN – FC KAISERSLAUTERN na żywo
Ipla

20:30 
Magazyn NICE 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan, Zbigniew Smółka
Skróty: Marcin Feddek, Tomasz Włodarczyk

20:55 
La Liga Santander – 6. kolejka: REAL BETIS – UD LEVANTE na żywo
Ipla

20:55 
Premier League – 6. kolejka: ARSENAL FC – WEST BROMWICH ALBION na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

21:30 Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD

22:30
 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

22:30 
Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:25 National Football League – 3. kolejka: WASHINGTON REDSKINS – OAKLAND RAIDERS na żywo
Ipla


21:00 Magazyn PGNiG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD


13:20 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa C: BUŁGARIA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:50 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa A: AZERBEJDŻAN – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD Ipla

18:20 Mistrzostwa Europy, Baku, Azerbejdżan – grupa C: TURCJA – UKRAINA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


06:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

08:00 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

09:30 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

13:00 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:30 
NICE 1. Liga Żużlowa – Finał: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK premiera.200
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM  na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam