Sport w TV: poniedziałek – 6 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Plusliga – 8. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – CERRAD CZARNI RADOM 12:30 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA PŁOCK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 14:45 Lotto […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Plusliga – 8. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – CERRAD CZARNI RADOM


12:30 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WISŁA PŁOCK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:45 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – CRACOVIA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

16:00 Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

17:00 
Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla


18:00 Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla


19:00 
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Grzegorz Kaczmarczyk

19:15 
Magazyn  4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Łukasz Surma, Paulina Bojarska

20:00 
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Lektor: Piotr Przybysz

20:00
FA Cup: LOSOWANIE II RUNDY na żywo


20:15
Regionalliga Bayern – 20. kolejka: 1 FC SCHWEINFURT 05 – FC NURNBERG II na żywo


20:25 
2.Bundesliga – 13. kolejka: FC NURNBERG – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla

20:25
Serie C – grupa A, 12. kolejka: CARRARESE CALCIO – US ALESSANDRIA CALCIO 1912 na żywo


20:30 
Magazyn NICE 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan, Dariusz Dudek

20:45
FA Cup – I runda: CHORLEY FC – FLEETWOOD TOWN FC na żywo
Ipla

21:00 
Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD

21:00 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla


22:00 Z archiwum Boksu: CASSIUS CLEY – ALONZO JOHNSON premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


02:25 
National Football League – 9. kolejka: MIAMI DOLPHINS – OAKLAND RIDERS na żywo
Ipla


20:00 Futsal Ekstraklasa – 6. kolejka: LEX KANCELARIA SŁOMNIKI – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo


18:00 Morocco Royal Tour, Rabat, Maroko: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 5. kolejka: TRABZONSPOR MEDICAL PARK – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


18:00 Plusliga – 8. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – CERRAD CZARNI RADOMna żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:00
Extraliga – 6. kolejka: AERO ODOLENA VODA – VSC FATRA ZLIN na żywo


13:45 188BET Champion of Champions, Coventy, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Dębowski – Jarosław Kowalski

20:15
188BET Champion of Champions, Coventy, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Dębowski – Jarosław Kowalski

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM  na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam