Sport w TV: sobota – 15 kwietnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 32. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:00 Serie A – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 32. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN


11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:00 
Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo


12:00
Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200
Sportklub
Redakcja: Bartłomiej Rabij

12:25
Serie A – 32. kolejka: INTER MEDIOLAN – AC MILAN na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

12:55
La Liga Santander – 32. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – MALAGA CF na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

13:00
2.Bundesliga – 29. kolejka: HANNOVER 96 – EINTRACHT BRAUNSCHWEIG na żywo
Eurosport Player

13:00 2.Bundesliga – 29. kolejka: FC NURNBERG – FC ERZGEBIRGE AUE  na żywo
Eurosport Player

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

13:25
Premier League – 33. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:00
3.Liga – 33. kolejka: ROT-WEISS ERFURT – HOLSTEIN KIEL  na żywo


14:00
3.Liga – 33. kolejka: HANSTA ROSTOCK – MAGDEBURG FC na żywo


14:00
3.Liga – 33. kolejka: HALLESCHER FC – FSV DUISBURG na żywo


14:30 
Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo


14:55
Serie A – 32. kolejka: PESCARA CALCIO – JUVENTUS FC na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

14:55 Serie A – 32. kolejka: AS ROMA – ATALANTA BC na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Radosław Majdan

15:00 Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Chorzowa)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Adam Westfal

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:15
Bundesliga – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 Bundesliga – 29. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


15:25 
Bundesliga – 29. kolejka: FSV MAINZ 05 – HERTHA BSC na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 29. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC INGOLSTADT 98 na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 29. kolejka: FC AUGSBURG – FC KOELN na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 29. kolejka: TSG HOFFENHEIM – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 29. kolejka: RB LEIPZIG – SC FREIBURG na żywo
Eurosport Player

15:25 Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: RUCH CHORZÓW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn (z Chorzowa)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

15:55 Premier League – 33. kolejka: STOKE CITY – HULL CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55
Tipico Bundesliga – 29. kolejka: RZ PELLETS WAC – FC RED BULL SALZBURG na żywo
Sportklub
Komentarz: Adam Kotleszka

15:55
Pari-Match League – grupa mistrzowska, 25. kolejka: OLIMPIK DONETSK – SZACHTAR DONIECK na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

16:10
La Liga Santander – 32. kolejka: SPORTING GIJON – REAL MADRYT na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:45
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: BAYERN MONACHIUM – REAL MADRYT premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

17:30
Nice I Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Sosnowca)
Reporter: Łukasz
Majchrzyk

17:40
Nice I Liga – 26. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński (z Sosnowca)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

17:55 Serie A – 32. kolejka: US SASSUOLO – UC SAMPDORIA na żywo


18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

18:25 
Premier League – 33. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25
La Liga Santander – 32. kolejka: ATLETICO MADRYT – CA OSASUNA na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25 
Bundesliga – 29. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


18:25
Tipico Bundesliga – 29. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SV GUNTAMATIC RIED na żywo
Sportklub

Komentarz: Jakub Polkowski

19:40
Eredivisie – 31. kolejka: ADO DEN HAAG – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:10
Magazyn GOL na żywo


20:10 Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporter
zy: Sonia Śledź, Cezary Olbrycht

20:15
1.Liga – 24. kolejka: FC JIHLAVA – AC SPARTA PRAGA na żywo


20:30
La Liga Santander: STUDIO na żywo


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 29. kolejka: WISŁA PŁOCK – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

20:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIE SOBOTY na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

20:40
La Liga Santander – 32. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:40
 Serie A – 32. kolejka: SSC NAPOLI – UDINESE CALCIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:55
Ligue 1 – 32. kolejka: AS MONACO – DIJON FCO na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

21:00 Major League Soccer – 7. kolejka: ORLANDO CITY – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński – Grzegorz Mielcarski

22:25 Tipico Bundesliga – 29. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – CASHPOINT SCR ALTACH premiera.200
Sportklub
Komentarz: Adam Kotleszka

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE SOBOTA na żywo


23:30
Premier League – 33. kolejka: CRYSTAL PALACE – LEICESTER CITY premiera.200

Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

23:45 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


11:00 World Superseries, Singapur: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player


10:30
Ekstraklasa – 2. kolejka: ERG BIERUŃ FOLIE – METAL FACH LP SOKÓŁKA premiera.200
Sportklub


04:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: IVAN DELGADO – CHARLES HUERTA na żywo

Komentarz: Piotr Momot

20:30 Gala Boksu, Glasgow, Wielka Brytania: RICKY BURNS – JULIUS INDONGO na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 Futsal Ekstraklasa – 21. kolejka: POGOŃ 04 SZCZECIN – GATTA ZDUŃSKA WOLA na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Orłowski (ze Szczecina)


12:30 PGA European Tour – Trophee Hassan II, Rabat, Maroko: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head Island, USA: III RUNDA na żywo


01:00 NHL – play-off: PITTSBURGH PENGUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki

16:25 Mecz Towarzyski: BIAŁORUŚ – NIEMCY na żywo


16:45 
Extraliga – Finał: BILI TYGRI LIBEREC – HC KOMETA BRNO na żywo


18:45 DEL – Finał: GRIZZLYS WOLFSBURG – ECH RED BULL MUNCHEN na żywo


18:30 Cape Epic: WYŚCIG KOBIET premiera.200
Sportklub
Redakcja: Kacper Merk


17:20 Magazyn MAGAZYN KOLARSKI premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


13:00 Mistrzostwa Świata, Hong-Kong: DZIEŃ 4 na żywo
sport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Piotr Sobczyński


14:00 KBSL – 22. kolejka: GALATASARAY – BELLONA AGU na żywo


20:30 Lega A – 27. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – FIAT TORINO na żywo


21:00
NBA – play-off: CLEVELAND CAVALIERS – INDIANA PACERS na żywo
Canal+ Sport Online


17:30 EHF Liga Mistrzyń – 1/4 Finału: LARVIK FK – BUDUCNOST PODGORICApremiera.200

Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Nabożna


12:45 PGNiG Superliga – play-off: CHROBRY GŁOGÓW – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Głogowa)
Reporter: Bartosz Ignacik

20:30 Liga ASOBAL – 25. kolejka: ABANCA ADEMAR LEON – FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kacper Merk


16:00 Guinness Pro12 – 20. kolejka: MUNSTER RUGBY – ULSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

18:15 
Guinness Pro12 – 20. kolejka: NEWPORT GWENT DRAGONS – SCARLETS RUGBY na żywo


20:00 Guinness Pro12 – 20. kolejka: BENETTON RUGBY – EDINGBURGH RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35 Guinness Pro12 – 20. kolejka: CONNACHT RUGBY – LEINSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player


13:00 Magazyn POLSKA 2017 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


15:00 Challenge Cup – Finał: BURSA B.S. BLD – OLYMPIACOS PIREUS na żywo


17:55 Puchar CEV – Finał; UNET YAMAMAY BUSTO ARSIZIO – DINAMO KAZAN na żywo


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


22:00 Super Fight League: FINAŁ premiera.200


14:00 WTA Tour, Biel, Szwajcaria – 1/2 finału: ANETT KONTAVEIT – ALIAKSANDRA SASNOWICZ na żywo
 sport.tvp.pl  

14:30
ATP Tour 250, Marrakech, Maroko – 1/2 finału: JIRI VESELY – BORNA CORIĆ na żywo


16:00
ATP Tour 250, Marrakech, Maroko – 1/2 finału: BENOIT PAIRE – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo


16:00 WTA Tour, Biel, Szwajcaria – 1/2 finału: BARBORA STRYCOWA – MARKETA VONDROUSOVA na żywo
 sport.tvp.pl

20:00
ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/2 finału: THOMAZ BELLUCCI – ERNESTO ESCOBEDO na żywo
Ipla

20:30
WTA Tour, Bogota, Kolumbia – finał: FRANCESCA SCHIAVONE – LARA ARRUABARRENA na żywo
sport.tvp.pl 

22:00
ATP World Tour 250, Houston, USA – 1/2 finału: JACK SOCK – STEVE JOHNSON na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla 


14:30 Easter Race Handicap, Musselbrugh, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


14:45
FIM Endurance World Championship, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

23:00
FIM Endurance World Championship, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


12:10 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG 1 na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

12:50 World Endurance Championship, Silvestrone, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo
Eurosport Player

13:30
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO premiera.200

Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Manamy)

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: III SESJA TRENINGOWA  na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:55
 
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: KWALIFIKACJE na żywo

Komentarz w Eleven HDMichał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

18:30
Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo

Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Manamy)

inne
17:35 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

20:05 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny