Sport w TV: sobota – 17 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:30 Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga B: SŁOWACJA – UKRAINA  Komentarz: Robert Zieliński 00:55 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – MEKSYK  12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Zbigniew […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:30 Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga B: SŁOWACJA – UKRAINA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Robert Zieliński

00:55 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – MEKSYK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:00 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Zbigniew Boniek, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan

12:30 
Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)
Reporter: Grzegorz Michalewski

12:40
 Fortuna 1. Liga – 19. kolejka: GARBARNIA KRAKÓW – WARTA POZNAŃ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Krakowa)

14:10 
Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z GDAŃSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:50
Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga C: SERBIA – CZARNOGÓRA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

17:50
Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga D: AZERBEJDŻAN – WYSPY OWCZE na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

17:50
Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga B: TURCJA – SZWECJA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

17:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Colonia del Sacramento, Urugwaj – grupa C: USA – KOREA PÓŁNOCNA na żywo
Eurosport Player

18:00 
Liga Narodów – 5. kolejka, Liga A: STUDIO na żywo
*(od 20:30 także w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Szymon Rojek – Adam Matysek, Goncalo Feio, Dariusz Dziekanowski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

19:45
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa D: KOREA POŁUDNIOWA – KANADA na żywo
Eurosport Player

20:35 
Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga C: ALBANIA – SZKOCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Zawacki

20:40
Liga Narodów – 5. kolejka, Liga A: WŁOCHY – PORTUGALIA na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Tomasz Hajto
Komentarz w TVP Sport: Tomasz Jasina – Robert Podoliński

20:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Colonia del Sacramento, Urugwaj – grupa C: NIEMCY – KAMERUN na żywo
Eurosport Player

22:50 
Liga Narodów – 5. kolejka, Liga A: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Szymon Rojek – Adam Matysek, Goncalo Feio, Dariusz Dziekanowski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński

22:50 
Mistrzostwa Świata kobiet U17, Montevideo, Urugwaj – grupa D: KOLUMBIA – HISZPANIA na żywo
Eurosport Player


23:30 
Magazyn LIGI NARODÓW UEFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Adam Matysek


05:00 BWF World Tour – Yonex Sunrise Hong Kong Open 2018: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 09:00)
Ipla

11:30 BWF World Tour – Yonex Sunrise Hong Kong Open 2018: PÓŁFINAŁY na żywo
*(do 15:00)
Ipla


08:00 Mistrzostwa Europy, Tallin, Estonia – faza grupowa mężczyzn: SZWECJA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla


08:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubai, ZEA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:30 
PGA Tour – The RSM Classic, Sea Island, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


02:00 NHL: WINNIPEG JETS – BUFFALO SABRES na żywo
*(od 03:05 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


13:30 Puchar Świata, Tabor, Czechy: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


15:00 
Puchar Świata, Tabor, Czechy: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


06:00 Tour of Fuzhou, Chiny: ETAP 4 na żywo
Ipla


18:20 Eliminacje Mistrzostw Europy 2019 – grupa B: POLSKA – TURCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź


01:00 NBA: BOSTON CELTICS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: ADATIP SAKARYA BB – TOFAŞ na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 
Energa Basket Liga – 7. kolejka: SPÓJNIA STARGARD – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

15:30
 Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: BANVIT – PINAR KARSIYAKA na żywo


17:30
Tahincioglu Basketball Super League – 7. kolejka: TURK TELEKOM – BAHÇEŞEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:52 
Lega A – 7. kolejka: ALMA TRIESTE – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


20:30 
Liga ACB – 9. kolejka: MORABANC ANDORRA – UNICAJA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


11:30 Grand Prix – Puchar Rosji, Moskwa, Rosja: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
Ipla

13:40 
Grand Prix – Puchar Rosji, Moskwa, Rosja: TAŃCE DOWOLNE na żywo
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)
Ipla

15:30 
Grand Prix – Puchar Rosji, Moskwa, Rosja: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo


17:10 
Grand Prix – Puchar Rosji, Moskwa, Rosja: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo


07:25 
Puchar Świata, Obihiro, Japonia: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


10:00 Puchar Świata, Levi, Kanada: SLALOM KOBIET – 1 PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Puchar Świata, Levi, Kanada: SLALOM KOBIET – 2 PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


13:55 Liga Mistrzów EHF – grupa C: BESIKTAS MOGAZ – RK METALURG SKOPJE na żywo
Ipla

15:15 PGNiG Superliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Szymon Ratajczak


15:25 
PGNiG Superliga – 11. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – MMTS KWIDZYN na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Płocka)

17:30 Liga Mistrzów EHF – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Bandych – Wojciech Zydroń (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia

17:55 Liga Mistrzów EHF – grupa A: PGE VIVE KIELCE – MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)

18:55 
Liga Mistrzów EHF – grupa A: FC BARCELONA LASSA – RK VARDAR na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Sławomir Szmal


02:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: OS13 ARGENTS HILL 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

11:00
 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: PODSUMOWANIE DNIA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Australii: OS21 WEDDING BELLS 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski


14:20 Mecz Testowy Kobiet: FRANCJA – NOWA ZELANDIA na żywo


15:00 Rugby Europe Trophy: POLSKA – HOLANDIA na żywo
Ipla

15:25 Mecz Testowy: WALIA – TONGA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Małolepszy

15:50 
Mecz Testowy: ANGLIA – JAPONIA na żywo


18:15 
Mecz Testowy: SZKOCJA – REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

19:55 
Mecz Testowy: IRLANDIA – NOWA ZELANDIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

21:00 
Mecz Testowy: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:45 Serie A1 – 6. kolejka: BOSCA S.BERNARDO CUNEO – SAUGELLA TEAM MONZA 

Komentarz: Piotr Domagała – Milena Sadurek

22:50 
Liga Siatkówki Kobiet – 4. kolejka: CHEMIK POLICE – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW 
Ipla


14:45 PlusLiga – 8. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 8. kolejka: CHEMIK BYDGOSZCZ – GKS KATOWICE na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

18:00 
Serie A1 – 8. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – KIOENE PADOVA na żywo
Ipla


11:35 
Przed Pucharem Świata: MELDUNEK Z WISŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:35 Puchar Świata, Wisła: STUDIO na żywo
*(od 15:45 również w Eurosport 1 HD, od 15:50 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla

16:00 
Puchar Świata, Wisła: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

17:55
 Puchar Świata, Wisła: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla


13:45 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 5 na żywo


13:45 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:45 
Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla


22:00 Cage Warriors 99: NATHAN GREYSON – BLAINE O’DRISCOLL na żywo
Ipla


13:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału Debla: JAMIE MURRAY/BRUNO SOARES – MIKE BRYAN/JACK SOCK na żywo
Ipla

15:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału Singla: ROGER FEDERER – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla

21:00 
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału Singla: NOVAK DJOKOVIC – KEVIN ANDERSON na żywo
Ipla


09:00 
Moto3 – Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:10 
Moto3 – Grand Prix Walencji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
*(od 12:10 do 12:30 w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

13:10 
MotoGP – Grand Prix Walencji: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:50 
MotoGP – Grand Prix Walencji:I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:15
MotoGP – Grand Prix Walencji: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05 
Moto2 – Grand Prix Walencji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


07:00 FIA World Touring Car Championship, Macao: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
Magazyn SPORT na żywo


23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam