Sport w TV: sobota – 23 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: NIEMCY – SZWECJA 07:30 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU  08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018  08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL  08:05 Magazyn STUDIO FUTBOL 2018  09:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: NIEMCY – SZWECJA


07:30 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:00 
Magazyn FUTBOL NEWS 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:05 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:05 
Magazyn STUDIO FUTBOL 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:00 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:05 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:10 
Mistrzostwa Świata 2018: DZIEŃ NA MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Jerzy Engel, Adam Kotleszka, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Rasiak

13:50 
Mistrzostwa Świata 2018 – grupa G: BELGIA – TUNEZJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak

16:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Jerzy Engel, Adam Kotleszka, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Rasiak

16:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski

16:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: KOREA POŁUDNIOWA – MEKSYK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński

19:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński – Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek, Jakub Wawrzyniak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski

19:30 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Adam Matysek, Arkadiusz Onyszko, Jacek Krzynówek
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski


19:50 Mistrzostwa Świata 2018 – grupa F: NIEMCY – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Maciej Murawski


22:00 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Adam Matysek, Arkadiusz Onyszko, Jacek Krzynówek
Analiza: Rafał Ulatowski, Maciej Szczęsny, Rafał Rostkowski

23:00
Major League Soccer – 17. kolejka: PHILADELPHIA UNION – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:00
 
PGA European Tour – BMW International Open, Pulheim, Niemcy: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD


19:00 
PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: III RUNDA na żywo


14:20 Puchar Świata, Astana, Kazachstan: FINAŁ KOBIET na żywo


21:35 Mecz Testowy: ARGENTYNA – SZKOCJA na żywo
CANAL+ Sport HD


09:00 Liga Narodów – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:50 
Liga Narodów – 14. kolejka: JAPONIA – SERBIA na żywo
Ipla

10:30
 Liga Narodów – 14. kolejka: AUSTRALIA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:30 
Liga Narodów – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 
Liga Narodów – 14. kolejka:  POLSKA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:30 
Liga Narodów – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:20
 Liga Narodów – 14. kolejka: IRAN – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:20 
Liga Narodów – 14. kolejka: USA – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:07 
Liga Narodów – 13. kolejka: CHINY – KANADA premiera.200
Ipla

19:30 
Liga Narodów – 14. kolejka: NIEMCY – KOREA POŁUDNIOWA premiera.200
Ipla

20:20 
Liga Narodów – 14. kolejka: WŁOCHY – FRANCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:40 
Liga Narodów – 14. kolejka: IRAN – BUŁGARIA premiera.200
Ipla


12:30 WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

13:00 
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:30
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

14:30 
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

15:00
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

17:00
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

17:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


13:20 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Imola, Włochy: DZIEŃ 1 na żywo


20:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Laguna Seca, USA: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla


22:45
Mistrzostwa Świata Superbike, Laguna Seca, USA: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

12:55 
Formuła 1 – Grand Prix Francji: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

15:00 
Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 
Formuła 1 – Grand Prix Francji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

17:10 
Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla


19:30 Mistrzostwa Europy, Guestrow, Niemcy: RUNDA 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
19:10 
Magazyn SPORT na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:10
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

22:30 Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam