Sport w TV: sobota – 23 kwietnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:25 Sky BET Championship – 43. kolejka: DERBY COUNTY – SHEFFIELD WEDNESDAY  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:25 Sky BET Championship – 43. kolejka: DERBY COUNTY – SHEFFIELD WEDNESDAY na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut

13:40
Premier League – 36. kolejka: MANCHESTER CITY – STOKE CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD CANAL+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki

15:10 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

15:25 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 33. kolejka: KORONA KIELCE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

15:25
Bundesliga – 31. kolejka: HERTHA BSC – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player


15:55
Liga BBVA – 35. kolejka: RAYO VALLECANO – REAL MADRYT na żywo
Eleven

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

15:55 
Premier League – 36. kolejka: LIVERPOOL FC – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport 2 HD CANAL+ Sport Online

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

17:10 Primeira Liga – 31. kolejka: ACADEMICA COIMBRA – FC PORTO na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

17:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki

17:40 Ekstraklasa, grupa spadkowa – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Bielska-Białej)
Reporterz
y: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal

17:55 
Ekstraklasa, grupa spadkowa – 33. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO – BIAŁA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Bielska-Białej)

Reporterz
y: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal

18:15
Puchar Anglii, półfinał: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
Bundesliga – 31. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player

18:30 
Premier Liha – 25. kolejka: ??? – ??? premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

Komentarz: Marek Kleitz

19:30 
Primeira Liga – 31. kolejka: SPORTING CP – U. MADEIRA na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

19:30
Liga BBVA – 35. kolejka: ATLETICO MADRYT – MALAGA CF premiera.200
Eleven Sports

20:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki

20:10 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Barte
k Ignacik

20:25 
Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 33. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Barte
k Ignacik

20:25 
Liga BBVA – 35. kolejka: FC BARCELONA – SPORTING GIJON na żywo
Eleven

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:50
 Ligue 1 – 35. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – OSC LILLE na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:40 
Primeira Liga – 31. kolejka: PACOS DE FERREIRA – SC BRAGA na żywo
Sportklub

Komentarz: Tomasz Zieliński

22:00
Major League Soccer – 7. kolejka: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player

22:20 Liga BBVA – 35. kolejka: SD EIBAR – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Eleven

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Gąsiorowski

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński

futsal
17:55 Futsal Ekstraklasa – 22. kolejka: ??? – ??? na żywo
Orange sport

golf
07:00 PGA European Tour – Shenzhen International, Shenzhen, Chiny: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
16:10 Mistrzostwa Świata dywizji 1A, Katowice, Polska: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl

16:30 Mistrzostwa Świata dywizji 1A, Katowice, Polska: WŁOCHY – POLSKA na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl

19:00
Reportaż KATOWICE 40 LAT WCZEŚNIEJ. POLSKA – ZSRR 6:4 premiera.200
TVP 1 HD

19:55 Mistrzostwa Świata dywizji 1A, Katowice, Polska: KOREA PŁD. – AUSTRIA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

jeździectwo
16:00 Magazyn LONGINES GLOBAL CHAMPIONS TOUR 2016 premiera.200
Sportklub
Komentarz: Marek Szewczyk

23:00 Global Champions Tour, Antwerpia, Belgia: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

kolarstwo szosowe
23:10 Kronika wyścigu kolarskiego szlakiem walk mjr Hubala: ETAP 2 premiera.200
Polsat Sport News

koszykówka mężczyzn
03:30 Liga NBA – play-off: MEMPHIS GRIZZLIES – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman

14:00 Spor Toto Basketball League – 27. kolejka: RÖNESANS TED ANKARA KOLEJLILER –  İSTANBUL BBSK na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

20:00 Liga NBA – play-off: INDIANA PACERS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

21:30 Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub
Redakcja: Radosław Spiak

piłka ręczna kobiet
17:30 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: MKS SELGROS LUBLIN – START ELBLĄG na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Artur Siódmiak

piłka ręczna mężczyzn
15:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 Finału: RK VARDAR – MVM VESZPREM KC na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Jarosław Cieślikowski

17:25 EHF Liga Mistrzów – 1/4 Finału: SG FLENSBURG-HANDEWITT – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski (z Flensburga)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek


20:25 EHF Liga Mistrzów – 1/4 Finału: RK ZAGRZEB – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Michał Matysik

23:45 Liga ASOBAL – 25. kolejka: HELVETIA ANAITASUNA – FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

rajdy samochodowe
20:40 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – mecz o 3 miejsce: IMPEL WROCŁAW – TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HDIpla

snooker
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:45 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty walki
02:00 MMA Bellator 153: ANDREY KORESHKOV – BENSON HENDERSON na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

17:00 
Kickboxing Talents 20, Żylina, Słowacja: ZAWODY na żywo
Fightklub

19:30
Spartan Fight 3: WAŻENIE premiera.200
Fightklub

19:45 
Spartan Fight 3: ALAN LANGER – MICHAL MOKRY na żywo
Fightklub

tenis
13:30 World Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 Finału: PETRA KVITOVA – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

13:30
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 Finału: BENOIT PAIRE – KEI NISHIKORI na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla Supertennis HD
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/2 Finału: RAFAEL NADAL–PHILLIP KOHLSCHREIBER  na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla Supertennis HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

18:00
World Tour, Stuttgart, Niemcy – 1/2 Finału: AGNIESZKA RADWAŃSKA – LAURA SIEGEMUND na żywo *(mecz także w TVP HD)
sport.tvp.pl Supertennis HD

21:07 
ATP World Tour 250, Bukareszt, Rumunia – 1/2 Finału: FEDERICO DELBONIS – LUCAS POUILLE premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120 Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

23:10 
ATP World Tour 250, Bukareszt, Rumunia – 1/2 Finału: FERNANDO VERDASCO – GUILLERMO GARCIA-LOPEZ premiera.200
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

tenis stołowy
19:05 World Tour Polish Open Major Series, Warszawa: 1/4 FINAŁU KOBIET na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

09:55 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

10:55 
Moto 2, Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

12:35 
Moto 3, Grand Prix Hiszpanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

13:30 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

14:10 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

14:35 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE


16:00 
Moto 2, Grand Prix Hiszpanii: SESJA KWALIFIKACYJNA premiera.200
Polsat Sport Newspolsatsport.plIplaEurosport DE

wyścigi samochodowe
15:15 Euroformuła Open, Estoril, Portugalia: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla

15:45 
Formuła E, Paryż, Francja: SESJA KWALIFIKACYJNA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DE

15:45 
Formuła E, Paryż, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DE

19:15
  Magazyn ALPINE RALLY premiera.200
Sportklub


21:00
 
WTCC, Budapeszt, Węgry: SESJA KWALIFIKACYJNA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny