Sport w TV: sobota – 24 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:55 Bundesliga Kobiet – 15. kolejka: BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM  15:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U19 – grupa 3: WŁOCHY – POLSKA  15:55 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:55 Bundesliga Kobiet – 15. kolejka: BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo


15:30
Eliminacje Mistrzostw Europy U19 – grupa 3: WŁOCHY – POLSKA na żywo


15:55 Mecz Legend: LIVERPOOL FC – BAYERN MONACHIUM na żywo


17:15 Eliminacje Mistrzostw Europy U17 – grupa 3: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Waldemar Prusik (z Legnicy)

17:25 Eliminacje Mistrzostw Europy U17 – grupa 3: POLSKA – MACEDONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Waldemar Prusik (z Legnicy)

17:55 Mecz Towarzyski: SZWECJA – CHILE na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński

18:10
Mecz Towarzyski U21: ANGLIA – RUMUNIA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

18:30
Major League Soccer – 4. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport Player

20:30
Major League Soccer – 4. kolejka: FC DALLAS – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport Player

23:00
Major League Soccer – 4. kolejka: COLUMBUS CREW SC – DC UNITED na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:50 Puchar Świata, Tyumen, Rosja: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 13:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:45 
Puchar Świata, Tyumen, Rosja: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
*(od 14:50 w Polsat Sport Extra)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


18:15 Gala Boksu, Hamburg, Niemcy: TYRON ZEUGE – ISSAC EKPO na żywo


19:30
 Gala Boksu, Greenwich, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 Gala Boksu, Dzierżoniów, Polska: ANDRZEJ SOŁDRA – ROBERT PARZĘCZEWSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Grzegorz Proksa

20:00
Gala Boksu, Greenwich, Wielka Brytania: DILLIAN WHYTE – LUCAS BROWNE na żywo
Ipla
Komentarz: Janusz Pindera – Albert Sosonowski


19:00 Mistrzostwa Świata Kobiet, North Bay, Kanada: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport PlayerIpla


20:00 Coppa Italia – 1/2 Finału: NAPOLI – ACQUA E SAPONE na żywo

Komentarz: Mateusz Warianka


15:00 PGA European Tour – WGC-Dell Technologies Matchplay, Austin, USA: IV RUNDA na żywo


19:00
 
PGA Tour – Corales Puntacana Resort & Club Championship, Punta Cana, Dominikana: III RUNDA na żywo
Ipla


01:30 NHL: DALLAS STARS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
 Extraliga – 1/4 Finału: BILI TYGRI LIBEREC – MOUNTFIELD HK na żywo


23:30 Global Champions Tour, Meksyk, Meksyk: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


07:30 Cape Epic 2018, RPA: DZIEŃ 8 premiera.200


15:45 
Wyścig Dookoła Katalonii, Hiszpania: ETAP 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00
Tour of Langkawi: ETAP 7 premiera.200
Eurosport PlayerIpla


11:45 Puchar Świata, Schonach, Niemcy: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:45
Puchar Świata, Schonach, Niemcy: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 KBSL – 22. kolejka: BOTAS – OGM ORMANSPOR na żywo


01:30 NBA: SAN ANTONIO SPURS – UTAH JAZZ na żywo
CANAL+ Sport HD

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 21. kolejka: PINAR KARSIYAKA – DEMIR INSSAT BUYUKCEMCE BASKETBOL  na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15
Tahincioğlu Basketball Super League – 21. kolejka: BANVIT BK – MURATBEY USAK  na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:00
NBL – runda zwycięzców, 7. kolejka: BK JIP PARDUBICE – DEKSTONE TURI SCITAVY na żywo


23:00
 NBA: PHILADELPHIA 76ERS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD


10:00 Mistrzostwa Świata, Mediolan, Włochy: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY  na żywo
*(od 11:00 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:15 Mistrzostwa Świata, Mediolan, Włochy: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
Eurosport Playersport.tvp.plIpla
Komentarz na sport.tvp.pl: Piotr Sobczyński


17:45 Eliminacje Mistrzostw Europy: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55
Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa 2: CZARNOGÓRA – POLSKA na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Dębowski


12:45 PGNiG Superliga – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:55 
PGNiG Superliga – 28. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – WYBRZEŻE GDAŃŚK na żywo


15:30 Velux EHF Liga Mistrzów – 1. runda play-off: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD

15:55
Velux EHF Liga Mistrzów – 1. runda play-off: PGE VIVE KIELCE – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula

16:50
EHF Cup – grupa D: WACKER THUN – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
sport.tvp.pl

17:55
Velux EHF Liga Mistrzów – 1. runda play-off: IFK KRISTIANSTAD – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:10
DKB Handball Bundesliga – 26. kolejka: THW KIEL – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


22:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Azorów: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
Eurosport PlayerIpla


13:55 Guinness Pro14 – 18. kolejka: SOUTHERN KINGS – BENETTON RUGBY na żywo
Eurosport Player

15:30 
Principality Premiership – II runda: PONTYPRIDD – LLANDOVERRY na żywo


16:10 Guinness Pro14 – 18. kolejka: CARDIFF BLUES – ULSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

18:00 Puchar Narodów Europy: POLSKA – PORTUGALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

18:25
Guinness Pro14 – 18. kolejka: MUNSTER RUGBY – SCARLETS RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:30 
Guinness Pro14 – 18. kolejka: OSPREYS RUGBY – LEINSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player


13:00 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:25 Serie A1 – 1/4 finału: MYCICERO VOLLEY PESARO – PALLAVOLO SCANDICCI na żywo


14:30 Dywizja 1 – 1/2 Finału: ARKASSPOR – GALATASARAY HDI SIGORTA na żywo


14:45 Plusliga – 27. kolejka: ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga

17:50
Serie A1 – 1/4 Finału: TRENTINO VOLLEY – BLU VOLLEY WERONA na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


09:30
 Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo


09:45
 
Puchar Świata, Planica, Słowenia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:00 Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00 Players Championship, Llandudno, Walia: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:50 Players Championship, Llandudno, Walia: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:50 Puchar Świata, Quebec, Kanada: BIG AIR KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player

18:30 FightBox King of Kings Heroes Series, Kiszyniów, Mołdawia: WALKI na żywo


19:00 Cage Wariors 92: MAURO CERILL – KARL MOORE na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Adamczyk – Paweł Sawicki

22:00
Cage Wariors 92: NATHANIEL WOOD – LUCA LOVINE na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Adamczyk – Paweł Sawicki


00:30 
ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: JUAN MARTIN DEL POTRO – ROBIN HAASE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


02:30 WTA Tour, Miami, USA – 2. runda: MONICA PUIG – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: SU-WEI HSIEH – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00 
ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: ALEXANDER ZVEREV – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Ipla

18:00 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: SIMONA HALEP – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

18:00 
ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: TOMAS BERDYCH – YOSHIHITO NISHIOKA na żywo
Ipla

20:00
 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: ANASTASIJA SEVASTOVA – VICTORIA AZARENKA na żywo
sport.tvp.pl

20:00
 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: ROGER FEDERER – THANASI KOKKINAKIS na żywo
Ipla

22:00 
ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: YUKI BHAMBRI – JACK SOCK na żywo
Ipla

22:00 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: ANGELIQUE KERBER – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
sport.tvp.pl

00:00
(sb/nd) ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: NICK KYRGIOS – DUSAN LAJOVIC na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:50 Zawody, Londyn, Wielka Brytania: OXFORD vs CAMBRIDGE na żywo


14:50 ITV Racing, Donchester i Nuwbury, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


07:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: SUPERPOLE na żywo
Eurosport PlayerIpla

08:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player

10:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram, Tajlandia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player
Ipla


03:30 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla

03:55
 Formuła 1 – Grand Prix Australii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

05:00 Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla

06:00 
Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla

06:55 
Formuła 1 – Grand Prix Australii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

08:10 
Formuła 1 – Grand Prix Australii: STUDIO na żywo
Ipla


18:00 Speedway Best Pairs Cup 2018, Toruń, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
10:30
Reportaż BRONDBY… NASZA ZIEMIA OBIECANA premiera.200
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:50 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam