Sport w TV: sobota – 28 stycznia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Zbigniew Boniek, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen

piłka nożna
11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200


11:00
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Krzysztof Stanowski – Zbigniew Boniek, Dariusz Marzec, Michał Sadomski, Paweł Zarzeczny

11:00
TFF 1.Lig – 20. kolejka: DENIZLISPOR – ADANA DEMIRSPOR na żywo


12:55
La Liga Santander – 20. kolejka: VILLARREAL CF – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

13:00
2. Bundesliga – 18. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – 1 FC HEIDENHEIM 1846 na żywo
Eurosport Player

13:00
2. Bundesliga – 18. kolejka: FC WURZBURGER KICKERS – EINTRACHT BRAUNSCHWEIG na żywo
Eurosport Player

13:25
 
FA Cup – 1/16 Finału: LIVERPOOL FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:35
Alkass Cup U-17 2017: PSV EINDHOVEN – KASHIWA REYSOL na żywo
Eurosport Player

14:00
3.Liga – 20. kolejka: PADEBORN 07 – MSV DUISBURG na żywo


14:00
3.Liga – 20. kolejka: OSNABRUCK VFL – PREUSSEN MUNSTER na żywo


14:00
3.Liga – 20. kolejka: HALLESCHER FC – ROT-WEISS ERFURT na żywo


15:15 
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 18. kolejka: WERDER BREMA – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 18. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC AUGSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 18. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 18. kolejka: SV DARMSTADT – FC KOELN na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 17. kolejka: FC LEIPZIG – TSG 1899 HOFFENHEIM  na żywo
Eurosport Player

15:55
FA Cup – 1/16 Finału: CHELSEA FC – BRENTFORD FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wróbel

16:00 
Alkass Cup U-17 2017: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player

16:00
TFF 1.Lig – 20. kolejka: GAZIENTEP BSB – BANDIRMASPOR na żywo


16:10
La Liga Santader – 20. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55 
Ligue 1 – 22. kolejka: OLYMPIQUE LYON – OSC LILLE na żywo

Komentarz w Eleven Extra HD: Dominik Guziak – Stefan Białas

17:55
 Serie A – 22. kolejka: SS LAZIO – CHIEVO WERONA na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Filip Kapica

18:00
Mecz Towarzyski: LEGIA WARSZAWA – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:15
Walish Cup – 1/8 Finału: CAERNARFON – RHYL na żywo


18:25 
FA Cup – 1/16 Finału: SOUTHAMPTON FC – ARSENAL FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
Bundesliga – 18. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:40
Eredivisie – 19. kolejka: HERACLES ALMELO – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:55 
Ligue 1 – 22. kolejka: STADE RENNAIS – FC NANTES na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

20:40
La Liga Santader – 20. kolejka: CD LEGANES – CELTA VIGO na żywo

Komentarz w Eleven Extra HD: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

20:40 
Serie A – 22. kolejka: INTER MEDIOLAN – PESCARA CALCIO na żywo
Jedenaście
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski


09:30 Grand Prix Gold Series, Indie: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player


08:30 Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:00
Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: BIEG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN NA 12,5KM na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Muras – Sebastian Krystek

12:00
Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00
Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: BIEG NA DOCHODZENIE KOBIET NA 10KM na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Muras – Sebastian Krystek

14:00
Mistrzostwa Europy, Duszniki Zdrój: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:05 Puchar Świata, Falun, Szwecja: SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport Player


17:00 Mistrzostwa Polski 10-bil: FINAŁ premiera.200
Sportklub


14:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


23:00 Eleague Major – Counter Strike: 1/2 FINAŁU premiera.200
Ipla


10:00 PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

22:15 
PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, USA: III RUNDA na żywo


11:00 Mistrzostwa Świata, Bieles, Luksemburg: WYŚCIG JUNIORÓW na żywo
Eurosport Player

13:00 Mistrzostwa Świata, Bieles, Luksemburg: WYŚCIG KOBIET U23 na żywo
Eurosport Player

15:00 Mistrzostwa Świata, Bieles, Luksemburg: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
sport.tvp.plEurosport Player
Komentarz na sport.tvp.pl: Bogusław Solecki


13:30 Puchar Świata, Seefeld, Austria: SKOKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:30
Puchar Świata, Seefeld, Austria: BIEG na żywo
Eurosport Player


13:30 KBSL – 15. kolejka: MERSIN BB – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo

koszykówka mężczyzn
02:00
NBA: CHICAGO BULLS – MIAMI HEAT na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online

13:30
Super Ligi – 16. kolejka: BESIKTAS SJ – ANKARA KOLEJLILER na żywo


18:00
Die BBL – 20. kolejka: BASKETBALL LOWEN BRAUNSCHWEIG – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo


19:00 IAAF World Tour, Boston, USA: MITYNG HALOWY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Marek Jóźwik


14:05 Mistrzostwa Europy, Ostrava, Czechy: PARY – PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(premiera.200 od 18:00 w Eurosporcie 1)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 1 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

19:30
Mistrzostwa Europy, Ostrava, Czechy: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(od 19:30 także w Eurosporcie 1)
sport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 1 HD
Komentarz na sport.tvp.pl: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński


12:45 Puchar Świata, Berlin, Niemcy: 500M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

13:15
Puchar Świata, Berlin, Niemcy: 1000M MĘŻCZYZN  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki


10:15
Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:00
Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


11:30 Puchar Świata, Seiseralm, Włochy: SLOPESTYLE na żywo
*(o 14:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport Player

21:30
Puchar Świata, Calgary, Kanada: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player


20:40 Mistrzostwa świata – mecz o 3 miejsce: SŁOWENIA – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Wojciech Nowiński


20:00 The Masters 2017, Milton Keynes, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo


14:00 Mistrzostwa Świata, Igls, Austria: 2. PRZEJAZD KOBIET premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:45
Mistrzostwa Świata, Igls, Austria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


11:00 Vestel Venus Super League – 13. kolejka: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – BESIKTAS JK na żywo


16:00 Vestel Venus Super League – 13. kolejka: VAKIFBANK STAMBUŁ – SERAMIKSAN na żywo


20:50 Serie A1 – 14. kolejka: METALLEGHE MONTICHIARI – UNET YAMAMAY BUSTO ARSIZIO na żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 20. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

15:30
Coppa Italia A1 Final Four – 1/2 Finału: LUBE CIVITANOVA – PIACENZA na żywo


18:00
Coppa Italia A1 Final Four – 1/2 Finału: DIATEC TRENTINO – AZIMUT MODENA na żywo
*(o 22:30 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

20:00 
Plusliga – 20. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – LOTOS TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz


10:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo


12:00
Puchar Świata, Königssee, Niemcy: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo

skoki narciarskie
15:55 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot
Reporter: Mich
ał Regulski

16:00
Puchar Świata, Willingen, Niemcy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

16:05
Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny


13:00 Puchar Świata, Rogla, Słowenia: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport Player


03:00 MMA Bellator 171: MELVIN GUILLARD – CHIDI NJOKUANI na żywo
Canal+ Sport Online

tenis
09:15 Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

09:30 Australian Open, Melbourne, Australia: finał: SERENA WILLIAMS – VENUS WILLIAMS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

11:30
Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

11:45
 Australian Open, Melbourne, Australia: finał: HENRI KONTINEN/JOHN PEERS – BOB BRYAN/MIKE BRYAN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


13:00 Mistrzostwa Świata: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Gielo – Leszek Kucharski

19:00
Mistrzostwa Świata: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Gielo – Leszek Kucharski

żeglarstwo
15:30 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

inne
15:00 Mistrzostwa Świata w Bowls: ZAWODY na żywo


17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:20
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:00
 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny