Sport w TV: sobota – 30 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:25 Serie A – 19. kolejka: ACF FIORENTINA – AC MILAN Komentarz: Mateusz Święcicki […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie


11:00
 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200


12:25
Serie A – 19. kolejka: ACF FIORENTINA – AC MILAN na żywo
Ipla

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
Serie A – 19. kolejka: AS ROMA – US SASSUOLO na żywo
Ipla

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

14:55
Serie A – 19. kolejka: UC SAMPDORIA – SPAL na żywo
Ipla

Komentarz: Dominik Guziak

14:55
Serie A – 19. kolejka: ATALANTA BC – CAGLIARI CALCIO na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak

15:55
Premier League – 21. kolejka: LIVERPOOL FC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny

15:55
SkyBet Championship – 25. kolejka: BARNSLEY FC – READING FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55
Serie A – 19. kolejka: INTER MEDIOLAN – SS LAZIO na żywo
Ipla

Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

18:25
Premier League – 21. kolejka: MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Przemysław Rudzki

18:25
SkyBet Championship – 25. kolejka: BRISTOL CITY – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30
Premier League – 21. kolejka: CHELSEA FC – STOKE CITY premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Tomasz Wieszczycki

20:40
Serie A – 19. kolejka: HELLAS WERONA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

22:30
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


12:45
Tour de Ski, Lenzerheide, Szwajcaria:  SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 NHL: NEW JERSEY DEVILS – BUFFLO SABRES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00
Extraliga – 35. kolejka: HC OCELARI TRINEC – AUKRO BERANI ZLIN na żywo


16:55
DEL – 37. kolejka: EHC RED BULL MUNCHEN – NURNBERG ICE TIGERS na żywo


18:00
Mistrzostwa Świata U20 – grupa B: CZECHY – BIAŁORUŚ na żywo


11:30 KBSL – 12. kolejka: HATAY BSB – BESIKTAS na żywo


17:00
KBSL – 12. kolejka: GALATASARAY – FENERBAHCE na żywo


01:00 NBA: WASHINGTON WIZARDS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 13. kolejka: SAKARYA BUYUKSEHI BELEDIYE BASKETBOL – PINAR KARSIYAKA na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

13:15
Tahincioğlu Basketball Super League – 13. kolejka: MURATBEY USAK – ESKISEHIR BASKET na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

15:00
Tahincioğlu Basketball Super League – 13. kolejka: ISTAMBUŁ BB – GALATASARAY ODEBANK na żywo


15:00
Die BBL – 16. kolejka: RATIOPHARM ULM – BAYERN MONACHIUM na żywo


18:15
Tahincioğlu Basketball Super League – 13. kolejka: TOFAŞ – DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

19:30
Liga ACB – 14. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – UNICAJA MALAGA premiera.200

Komentarz: Radosław Spiak

20:30
Polska Liga Koszykówki – 13. kolejka: TBV START LUBLIN – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


14:45 Guinness Pro14 – 12. kolejka: ZEBRE RUGBY – TREVISO RUGBY na żywo
Eurosport Player

16:00
Guinness Pro14 – 12. kolejka: GLASGOW WARRIORS – EDINGURGH RUGBY na żywo
Eurosport Player


20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Anglia: 1/2 FINAŁU na żywo
*(od 22:30 także w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda – Jarosław Kowalczyk


14:45 PlusLiga – 15. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz

18:00
PlusLiga – 15. kolejka: ONICO WARSZAWA – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Wojciech Drzyzga

18:10
Serie A1 – 14. kolejka: KIOENE PADOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo


15:35
Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo


16:15
Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30
Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz


12:55
Liga Mistrzów: ODCINEK 6 premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


03:00 Hopman Cup – grupa B: ROSJA – USA na żywo
Eurosport Player


10:30
Hopman Cup – grupa B: JAPONIA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00
Mubadala World Tennis Championships, Abu Dhabi, ZEA – mecz o 3. miejsce: SERENA WILLIAMS – JELENA OSTAPENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
Mubadala World Tennis Championships, Abu Dhabi, ZEA – FINAŁ: ROBERTO BAUTISTA AGUT – KEVIN ANDERSON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:00
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny