Sport w TV: środa – 1 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – REAL MADRYT 01:05 Major League Soccer – 1/2 finału konferencji wschodniej: COLUMBUS CREW – NEW […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – REAL MADRYT


01:05 Major League Soccer – 1/2 finału konferencji wschodniej: COLUMBUS CREW – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:15 Copa Libertadores – 1/2 Finału: CD LANUS – RIVER PLATE na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

13:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa F: SSC NAPOLI – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda

15:00 
Liga Młodzieżowa UEFA – grupa G: FC PORTO – RB LEIPZIG na żywo


15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – REAL MADRYT na żywo

Komentarz w nSport+: Grzegorz Milko – Tomasz Lipiński

16:05 
Bundesliga – 10. kolejka: BAYERN MONACHIUM – RB LEIPZIG premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:15 Magazyn NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny

17:55 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: BESIKTAS JK – AS MONACO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Krzysztof Marciniak – Leszek Orłowski

20:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
*(od 20:25 w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio w Canal+: Rafał Dębiński, Filip Surma – Marcin Baszczyński, Tomasz Wieszczycki
Studio w TVP 1: Jacek Kurowski – Tomasz Frankowski, Radosław Gilewicz


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – REAL MADRYT na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki (z Londynu)
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Jacek Magiera (z Londynu)


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: SSC NAPOLI – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: LIVERPOOL FC – NK MARIBOR na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: BORUSSIA DORTMUND – APOEL NIKOZJA na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: SZACHTAR DONIECK – FEYENOORD na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: FC PORTO – RB LEIPZIG na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: SEVILLA FC – SPARTAK MOSKWA na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Mariusz Wróblewski, Grzegorz Milko, Michał Kornacki

20:45 Championship – 15. kolejka: PRESTON NORTH END – ASTON VILLA na żywo
Ipla

22:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Rafał Dębiński, Filip Surma – Marcin Baszczyński, Tomasz Wieszczycki

22:50 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA na żywo

Studio: Piotr Salak – Kazimierz Węgrzyn

22:55 
Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW premiera.200
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Maciej Iwański


06:15 Tour of Hainan: ETAP 5 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Liga Mistrzów FIBA – grupa C: AEK ATENY – ROSA RADOM na żywo
Ipla
Komentarz: Maciej Bonecki – Łukasz Cegliński

20:15
EuroCup – grupa B: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – HAPOEL JEROZOLIMA na żywo
Eurosport Player

20:15 EuroCup – grupa A: FIAT TORINO – DARUSSAFAKA na żywo
Eurosport Player

21:15
EuroCup – grupa D: HERBALIFE GRAN CANARIA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo
Eurosport Player


18:55 Euroleague – grupa A: CCC POLKOWICE – BOURGES BASKET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:45
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:25 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – RK CELJE PIVOVARNA LASKO na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik


08:00 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

12:30
 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:00 World Series – Qatar Classic: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


11:00  ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – II runda: ALEXANDER ZVEREV – ROBIN HAASE na żywo
Polsat Sport HD Ipla

13:00
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – II runda: FELICIANO LOPEZ – LUCAS POUILLE na żywo
Polsat Sport HD Ipla

15:00
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – II runda: RAFAEL NADAL – HYEON CHUNG na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:00
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – I Irunda: JULIEN BENNETEAUJO-WILFRIED TSONGA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

19:30
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – II runda: RICHARD GASQUET – GRIGOR DIMITROV na żywo
Polsat Sport HD Ipla

21:30 
ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – II runda: DAVID GOFFIN – ADRIAN MANNARINO na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
10:00 Igrzyska Olimpijskie: ONES TO WATCH premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:05
Igrzyska Olimpijskie: 10 NAJLEPSZYCH MOMENTÓW premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:10
Igrzyska Olimpijskie: OLIMPIC CONFESION premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:15
Igrzyska Olimpijskie: SPORTS EXPLAINERS premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:20
Igrzyska Olimpijskie: OLIMPIC SPIRIT premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30
Igrzyska Olimpijskie: GALERIA SŁAW premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00
Igrzyska Olimpijskie: GALERIA SŁAW – VANCOUVER 2010 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00
Igrzyska Olimpijskie: GALERIA SŁAW – SOCHI 2014 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Igrzyska Olimpijskie: TRENING NA KOŃCU ŚWIATA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:00
Igrzyska Olimpijskie: KIERUNEK PJONGCZANG premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15
Igrzyska Olimpijskie: VIVA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:15 Igrzyska Olimpijskie: UNDERDOGS premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam