Sport w TV: środa – 18 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:45 Liga Mistrzów Kobiet UEFA – 1/8 Finału: VFL WOLFSBURG – CHELSEA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
15:45 Liga Mistrzów Kobiet UEFA – 1/8 Finału: VFL WOLFSBURG – CHELSEA FC na żywo
Eurosport 1 HD

18:00 Liga Mistrzów Kobiet UEFA – 1/8 Finału: FRANKFURT – LSK KVINNER FK na żywo
Eurosport 1 HD

20:20 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Marcin Feddek (z Warszawy)
Reporter: Marek Kleitz


20:45 Puchar Polski – 1/4 Finału: LEGIA WARSZAWA – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński (z Warszawy)
Reporter: Marek Kleitz

22:45
 
Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Marcin Feddek (z Warszawy)
Reporter: Marek Kleitz

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

golf
22:10 US PGA, Mayacoba Classic, Riviera Maya, Meksyk: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

23:10
PGA European Tour – BMW Masters, Szanghaj: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

koszykówka mężczyzn
04:30 Liga NBA – faza zasadnicza: GOLDEN STATE WARRIORS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

18:00 EuroCup – grupa D: BANVITSPOR – BUDUCNOST na żywo
Eurosport 2 HD

20:00 EuroCup – grupa F: HAPOEL JEROZOLIMA – NIZHNY na żywo
Eurosport 2 HD

20:40 Turkish Airlines Euroliga – grupa A: REAL MADRYT – CHIMKI MOSKWA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

piłka ręczna mężczyzn
18:40 EHF Liga Mistrzów – grupa B: RHEIN NECKAR LOWEN – MONTPELLIER HANDBALL na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports

20:15 Handball Bundesliga – 14. kolejka: HSG WETZLAR – THW KIEL na żywo
Sportklub

22:00
Liga ASOBAL – 11. kolejka: FC BARCELONA LASSA – S.D. TEUCRO premiera.200
Sportklub

siatkówka mężczyzn
00:45 Liga Mistrzów – grupa E: KNACK ROESELARE – DUKLA LIBEREC premiera.200
Polsat Sport Extra HD


17:00 Liga Mistrzów – grupa D: ZENIT KAZAN – BUDVANSKA RIVIJERA BUDVA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz


18:00 Liga Mistrzów – grupa E: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

18:00
 Liga Mistrzów – grupa D: HALBANK ANKARA – HUPO TIROL INNSBRUCK na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

20:30 Liga Mistrzów – grupa C: NOLIKO MAASEIK – TOURS VB na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

23:00 Liga Mistrzów – grupa B: VFB FRIEDRICHSHAFEN – ZIRAAT BANKASI ANKARA
 premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

23:10 Liga Mistrzów – grupa C: PAOK THESSALONIKI – TRENTINO DIATEC premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

sporty walki
22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

tenis
15:00 Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: ANDY MURRAY – RAFAEL NADAL na-żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Lorek

21:00 Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: STAN WAWRINKA – DAVID FERRER na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Dawid Olejniczak

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA