Sport w TV: środa – 12 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa H: BSC YOUNG BOYS – JUVENTUS FC  15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa E: AFC AJAX […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa H: BSC YOUNG BOYS – JUVENTUS FC na żywo
Ipla

15:50 
Liga Młodzieżowa UEFA – 6. kolejka, grupa E: AFC AJAX – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla

18:00 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD

18:10 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa G: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:30
Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD

18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa G: REAL MADRYT CF – CSKA MOSKWA na żywo
Ipla

18:45 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa G: FC VIKTORIA PILZNO – AS ROMA na żywo
Ipla

19:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00
Magazyn FULL IMPACT SERIE A 
Ipla

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:14
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:14
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:14 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:30
Magazyn LA LIGA WORLD 
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: AFC AJAX – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
*(od 20:55 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl

20:50
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: VALENCIA CF – MANCHESTER UNITED FC na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa E: SL BENFICA – AEK ATENY na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa F: SZACHTAR DONIECK – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa F: MANCHESTER CITY FC – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla

20:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka, grupa H: BSC YOUNG BOYS – JUVENTUS FC na żywo
Ipla

22:50 
Liga Mistrzów UEFA – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


22:55 
Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY MECZÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30
Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA na żywo
Ipla


16:45 
Magazyn PIĄTA KWARTA 


17:00
EuroCup – 9. kolejka, grupa D: UNICS KAZAŃ – UNICAJA MALAGA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

17:50
EuroCup – 9. kolejka, grupa B: LOKOMOTIV KUBAN – CEDEVITA ZAGREB na żywo


17:50
EuroCup – 9. kolejka, grupa C: TÜRK TELEKOM – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


18:25
Liga Mistrzów FIBA – 8. kolejka, grupa A: ANWIL WŁOCŁAWEK – BK VENTSPILS na żywo
Ipla

18:50 EuroCup – 9. kolejka, grupa A: CRVENA ZVEZDA – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo


18:50
EuroCup – 9. kolejka, grupa D: KK MORNAR BAR – SKYLINERS FRANKFURT na żywo


19:35 
EuroCup – 9. kolejka, grupa A: MONACO – GALATASARAY na żywo



15:35 Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – 2. runda, grupa 1: DANIA – CZARNOGÓRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:50 Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – 2. runda, grupa 1: SZWECJA – ROSJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:55 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – 2. runda, grupa 1: SERBIA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl


17:00 Liga SEHA – 11. kolejka: HC MIESZKOW BRZEŚĆ – HC ZELEZNICAR 1949 na żywo


20:15 
Liga SEHA – 11. kolejka: HC VARDAR – TATRAN PRESOV na żywo



11:55 
Mistrzostwa Świata na krótkim basenie, Hangzhou, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 PlusLiga – 11. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Ipla

20:30 
PlusLiga – 11. kolejka: ONICO WARSZAWA – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Ipla


11:00 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 3 na żywo


13:45 Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:45 
Scottish Open, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:20 
Magazyn SPORT na żywo


23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki