Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.
13:55 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – grupa F: BORUSSIA DORTMUND – SPORTING CP
Komentarz: Grzegorz Milko – Leszek Orłowski
14:30 Bundesliga – 9. kolejka: FC AUGSBURG – BAYERN MONACHIUM
15:55 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – grupa F: LEGIA WARSZAWA – REAL MADRYT
Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda
16:35 Magazyn BAYERN TV
19:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO
*(od 20:20 w TVP 1 HD)
Studio w Canal+: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Jacek Zieliński, Marek Jóźwiak, Maciej Murawski (z Warszawy)
Studio w Canal+: Rafał Dębiński
Reporterzy w Canal+: Daria Kabała-Malarz, Piotr Laboga
Studio w TVP: Rafał Patyra – Paweł Janas, Jan Tomaszewski, Michał Probierz
Reporterzy w TVP: Jacek Kurowski, Mariusz Jankowski
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: LEGIA WARSZAWA – REAL MADRYT
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Warszawy)
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: BORUSSIA DORTMUND – SPORTING CP
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: JUVENTUS FC – OLYMPIQUE LYON
Komentarz: Przemysław Pełka – Tomasz Lipiński
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: TOTTENHAM HOTSPUR – BAYER 04 LEVERKUSEN
Komentarz: Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: FC PORTO – CLUB BRUGGE
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: AS MONACO – CSKA MOSKWA
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: SEVILLA FC – DINAMO ZAGRZEB
20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: FC KOPENHAGA – LEICESTER CITY
20:40 Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA
Komentarz: Wojciech Zawioła, Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski
22:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO
Studio w Canal+: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Jacek Zieliński, Marek Jóźwiak, Maciej Murawski (z Warszawy)
Studio w Canal+: Rafał Dębiński
Reporterzy w Canal+: Daria Kabała-Malarz, Piotr Laboga
22:55 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA
Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn
Komentarz: Edward Durda
17:25 Magazyn BASKET+
18:20 Liga Mistrzów FIBA – grupa C: ROSA RADOM – EWE BASKETS OLDENBURG
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Arkadiusz Koniecki
19:15 Eurocup – grupa D: HAPOEL JEROZOLIMA – LOKOMOTIV KUBAN
21:00 Eurocup – grupa A: HERBALIFE GRAN CANARIA – PANEVEZYS
13:00 Beach soccer Intercontinental Cup Dubai 2016 – grupa A: ZEA – TAHITI
14:15 Beach soccer Intercontinental Cup Dubai 2016 – grupa A: BRAZYLIA – POLSKA
15:30 Beach soccer Intercontinental Cup Dubai 2016 – grupa B: EGIPT – IRAN
16:45 Beach soccer Intercontinental Cup Dubai 2016 – grupa B: ROSJA – USA
07:30 Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: DZIEŃ 2
08:30 Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: DZIEŃ 2
12:30 Evergrande China Championship, Guangzhou, Chiny: DZIEŃ 2
08:30 WTA International Elite Trophy, Zhuhai, Chiny: faza grupowa: TIMEA BACSINZSKY – TIMEA BABOS
10:00 WTA International Elite Trophy, Zhuhai, Chiny: faza grupowa: JOHANNA KONTA – SAMANTHA STOSUR
11:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja, II runda: KEI NISHIKORI – VIKTOR TROICKI
12:00 WTA International Elite Trophy, Zhuhai, Chiny: faza grupowa: PETRA KVITOVA – ROBERTA VINCI
13:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja, II runda: LUCAS POUILLE – FELICIANO LOPEZ
15:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja, II runda: NOVAK DJOKOVIĆ – GILLES MULLER
17:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja, II runda: FERNANDO VERDASCO – ANDY MURRAY
20:30 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja, II runda: STAN WAWRINKA – JAN-LENNARD STRUFF
17:55 Krajowa Liga Zapaśnicza – 1. kolejka: AZS AWF WARSZAWA – AKS BIAŁOGARD
17:40 Magazyn SPORT NEWS+
17:50 Magazyn NETBUSTERS
23:30 Magazyn SPORT NEWS+
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Koszykówka kobiet: Euroliga sparta -polkowice w ct sport o 19.15