Sport w TV: wtorek – 16 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – grupa D: ZENIT KAZAN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 17:30 Magazyn FIFA FOOTBALL  17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa D: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – grupa D: ZENIT KAZAN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL


17:30 Magazyn FIFA FOOTBALL premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa D: ANGOLA – BURKINA FASO na żywo


19:55 Eredivisie – 15. kolejka: SPARTA ROTTERDAM – VITESSE na żywo
Ipla

20:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – grupa D: KAMERUN – KONGO na żywo


20:40 FA Cup – 3. runda: LEICESTER CITY – FLEETWOOD TOWN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55
Ligue 1 Conforama – 21. kolejka: AS MONACO – OGC NICE na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak


17:00 Hokejowa Liga Mistrzów – 1/2 Finału: HC OCELARI TRINEC – JYVASKYLAN PALO na żywo
Eurosport Player

18:30
Hokejowa Liga Mistrzów – 1/2 Finału: VAXJO LAKERS – HC BILI TYGRI na żywo
Eurosport Player


02:00 
NBA – MLK Day: CLEVELAND CAVALIERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Jacek Łączyński

04:45 
NBA – MLK Day: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Łopaciński
Reporter: Żelisław Żyżyński

16:50
EuroCup – Top 16, grupa H: UNICS KAZAN – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

17:50
EuroCup – Top 16, grupa G: LOKOMOTIV KUBAN – CEDEVITA ZAGRZEB na żywo
Eurosport Player

18:00 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:10 
EuroCup – Top 16, grupa E: GALATASARAY ODEBANK – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
Eurosport Player

20:30
Liga Mistrzów FIBA – grupa A: AS MONACO – DINAMO BANCO DI SARDEGNA SASSARI premiera.200


23:00
Turkish Airlines Euroleague – 18. kolejka: OLYMPIACOS PIREUS – MACCABI FOX TEL AWIW premiera.200
Ipla


18:05 Mistrzostwa Europy, Split, Chorwacja – grupa A: SERBIA – ISLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Maciej Iwański – Artur Siódmiak

18:15 PGNiG Superliga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński

18:15 Mistrzostwa Europy, Porec, Chorwacja – grupa B: FRANCJA – BIAŁORUŚ na żywo
sport.tvp.pl

18:25 PGNiG Superliga – 16. kolejka: WYBRZEŻE GDAŃSK – KS SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
 
Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński

20:20 
Mistrzostwa Europy, Split, Chorwacja – grupa A: CHORWACJA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Artur Siódmiak

20:20 
Mistrzostwa Europy, Porec, Chorwacja – grupa B: NORWEGIA – AUSTRIA na żywo
sport.tvp.pl


23:30 Rajd Dakar: ETAP 10 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:55 Liga Mistrzow CEV – grupa D: ZENIT KAZAN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25
Liga Mistrzow CEV – grupa C: CHAUMONT VB 52 HAUTE MARNE – LOKOMOTIV NOVOSIBIRSK  na żywo
Ipla

23:00
Liga Mistrzow CEV – grupa A: KNACK ROESELARE – SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA premiera.200
Ipla


14:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00 Defabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: VERONICA CEPEDE – KAROLINA PLISKOVA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Dawid Olejniczak

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: CARINA WITTHOEFT – CAROLINE GARCIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Katarzyna Nowak

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: THOMAS FABBIANO – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Dawid Olejniczak

02:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: TATJANA MARIA – MARIJA SZARAPOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Filip Gawęcki

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ANGELIQUE KERBER – ANNA-LENA FRIEDSAM na żywo
*(o 13:15 premiera.200 w Tenis Premium 1 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Krzysztof Wanio

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: SIMONA HALEP – DESTANEE AIAVA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Katarzyna Nowak

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: NOVAK DJOKOVIC – DONALD YOUNG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Filip Gawęcki

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: RICARDAS BERENKIS – STAN WAWRINKA na żywo
*(o 15:15 premiera.200 w Tenis Premium 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Lorek

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: KRISTYNA PLISKOVA – AGNIESZKA RADWAŃSKA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Tomasz Tomaszewski

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ALJAZ BEDENE – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Marcin Muras

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: GARBINE MUGURUZA – JESSIKA PONCHET na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Justyna Kostyra

09:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: TOMASZ BERDYCH – ALEX DE MUNAUR na żywo
*(o 15:00 premiera.200 w Tenis Premium 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Krzysztof Wanio

09:00
 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00
 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ASHLEIGH BARTY – ARYNA SABALENKA na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Marcin Muras

11:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: FRANCES TIAFOE – JUAN-MARTIN DEL POTRO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Justyna Kostyra

11:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ??? – ??? premiera.200
Eurosport PlayerIpla

13:00
 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla
Studio: Marcin Muras, Tomasz Lorek

13:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: JOHANNA KONTA – MADISON BRENGLE premiera.200
Ipla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Tomasz Lorek

14:00
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam