Sport w TV: wtorek – 17 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: REAL MADRYT – TOTTENHAM HOTSPUR 13:15 Mistrzostwa Świata U17,  Guwahati, Indie – 1/8 Finału: FRANCJA – HISZPANIA   13:15 Mistrzostwa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: REAL MADRYT – TOTTENHAM HOTSPUR


13:15 Mistrzostwa Świata U17,  Guwahati, Indie – 1/8 Finału: FRANCJA – HISZPANIA  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Mistrzostwa Świata U17, Margao, Indie – 1/8 Finału: IRAN – MEKSYK  na żywo
Eurosport Player

12:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa E: SPARTAK MOSKWA – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

16:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kolkata, Indie – 1/8 Finału: ANGLIA – JAPONIA  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:15 
Mistrzostwa Świata U17, Margao, Indie – 1/8 Finału: MAILI – IRAK  na żywo
Eurosport Player

17:20
Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla
Lektor: Paweł Ślęzak

17:30 Liga Młodzieżowa UEFA – play-off zwycięzców, 1/2 finału: LEGIA WARSZAWA – BREIDABLIK UKB na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Paulina Bojarska

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEV premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Radosław Śliwiński

20:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Rafał Dębiński, Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: REAL MADRYT – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Madrytu)

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: MANCHESTER CITY – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Przemysław Pełka – Tomasz Lipiński

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: AS MONACO – BESIKTAS JK na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Bartosz Gleń – Filip Surma

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: NK MARIBOR – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: APOEL NIKOZJA – BORUSSIA DORTMUND na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: FEYENOORD – SZACHTAR DONIECK na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: RB LEIPZIG – FC PORTO na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: SPARTAK MOSKWA – SEVILLA FC na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Wojciech Zawioła – Piotr Bugajny, Adam Westfal

22:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Rafał Dębiński, Żelisław Żyżyński – Marcin Baszczyński, Krzysztof Przytuła


18:00 Bilard Ekstraklasa – 5. kolejka: METAL FACH LP SOKÓŁKA – ARKADIA TCZEW premiera.200


02:25 National Football League – 6. kolejka: TENNESSEE TITANS – INDIANAPOLIS COLTS  na żywo
Ipla


17:00 Extraliga – 14. kolejka: HC OLOMOUC – PIRATI CHOMUTOV na żywo


20:30 Liga Mistrzów FIBA – grupa C: UMANA REYER VENEZIA – AEK BC na żywo


19:00 Magazyn LIGA MISTRZÓW VELUX EHF premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Krzysztof Bandych


16:00 Vestel Venus Women’s League – 1. kolejka: HALKBANK ANKARA – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo


18:20 Liga Mistrzyń CEV – eliminacje: ISR-HAPOEL KFAR SABA – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz


14:00 Home Nations Series –  English Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Home Nations Series –  English Open: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


10:00 ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja – I runda: LUKAS ROSOL – KONSTANTIN KRAVCHUK na żywo
Ipla

12:00 ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja – I runda: EVGENY DONSKOY – ROGERIO DUTRA SILVA na żywo
Ipla

12:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – II runda: JULIA GOERGES – POLINA MONOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – II runda: MAGDALENA RYBARIKOVA – MARIA SHARAPOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


16:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – II runda: DARIA KASATKINA – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30
 ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja – I runda: ANDREY RUBLEV – FILIP KRAJINOVIC na żywo
Ipla

19:05
WTA Tour, Moskwa, Rosja – II runda: KRISTYNA PLISKOVA – DARIA GAVRILOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam