Sport w TV: wtorek – 25 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:45 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – grupa C: CHILE – URUGWAJ  Komentarz: Cezary Kowalski – Bartłomiej Rabij 00:45 Copa America, Belo Horizonte, Brazylia – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:45 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – grupa C: CHILE – URUGWAJ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Bartłomiej Rabij

00:45 
Copa America, Belo Horizonte, Brazylia – grupa C: EKWADOR – JAPONIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Koźmiński

17:50 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Montpellier, Francja – 1/8 finału: WŁOCHY – CHINY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Emilia Zdunek

20:50 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – 1/8 finału: HOLANDIA – JAPONIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Joanna Tokarska


21:00
Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz


08:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo
Ipla

13:30 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo
Ipla

19:15 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo
Ipla


14:30 
World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Jan Niewęgłowski

18:45 Bilardowa Ekstraklasa – 3. mecz, 5. runda: NOSAN KIELCE – KONSALNET EUROPOOL WARSZAWA 


20:00 World Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Jan Niewęgłowski


18:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – gimnastyka sportowa: FINAŁY na żywo
Ipla


19:00 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
*(od 10:30 w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

11:30 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

15:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


08:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
Ipla

15:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:20 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Ipla

16:40 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
Ipla

12:55
Mistrzostwa Świata, ‚s-Hertogenbosch, Holandia: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:25
Mistrzostwa Świata, ‚s-Hertogenbosch, Holandia: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


07:00 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

13:25
 Puchar Świata, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: YULIA PUTINTSEVA – KIKI BERTENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:55 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 1. runda: ALIZE CORNET – ELINA SVITOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:00 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: MARIA SAKKARI – JOHANNA KONTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: ANGELIQUE KERBER – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – 2. runda: SLOANE STEPHENS – JELENA OSTAPENKO na żywo
sport.tvp.pl


09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁ MIKSTA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

17:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


21:30 FIA World Touring Car Cup, Nurburgring, Niemcy: PODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Formuła E – ePrix Szwajcarii: PODSUMOWANIE
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
Ipla

17:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki