Startuje trzeci kanał Eleven Sports Network – Eleven Extra

Jak dowiedział się nasz portal, w najbliższy piątek tj. 9 września, ma wystartować wyczekiwany od dawna przez widzów trzeci kanał stacji Eleven Sports Network, który nazywać się będzie Eleven Extra. Pierwsze transmisje pojawią się na nim już od dnia następnego, […]

Jak dowiedział się nasz portal, w najbliższy piątek tj. 9 września, ma wystartować wyczekiwany od dawna przez widzów trzeci kanał stacji Eleven Sports Network, który nazywać się będzie Eleven Extra. Pierwsze transmisje pojawią się na nim już od dnia następnego, czyli od soboty 10 września, kiedy to pokazane na żywo zostaną dwa spotkania: Olympique Lyon – Girodins Bordeaux oraz OSC Lille – AS Monaco.

Od momentu pojawienia się, stacja Eleven Sports Network zdążyła wyrobić sobie pozycję poważnego gracza na rynku telewizji sportowych. Zakupienie praw do pokazywania m.in. lig hiszpańskiej czy włoskiej, wyścigów Formuły 1 lub NFL, a także wielu innych (więcej tutaj) sprawiło, że stworzenie trzeciego kanału było wręcz wymagane.

Na ten moment, Eleven Extra będzie dostępny tylko dla abonentów nc+, posiadających wykupiony pakiet kanałów Eleven Sports Network, za darmo.

pasek2

SOBOTA – 10 WRZEŚNIA 2016

16:55 Ligue 1 – 4. kolejka: OLYMPIQUE LYON – GIRONDINS BORDEAUX na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

19:55 Ligue 1 – 4. kolejka: LILLE OSC – AS MONACO na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas
pasek2

About Piotr Głowacki-Grzyb

Twitter - https://twitter.com/pietro_gg