Świąteczne spotkanie z 1. ligą w Polsacie Sport

Już w środku tygodnia rozpocznie się rozciągnięta 23. kolejka 1. ligi. Wszystko przez okres świąteczny. Na najbliższą kolejkę Polsat przygotował nam 2 transmisje z boisk zaplecza Ekstraklasy. W sobotę  przed południem Pogoń Siedlce podejmie na własnym boisku Zagłębie Sosnowiec. Gospodarze […]

Już w środku tygodnia rozpocznie się rozciągnięta 23. kolejka 1. ligi. Wszystko przez okres świąteczny.

Na najbliższą kolejkę Polsat przygotował nam 2 transmisje z boisk zaplecza Ekstraklasy. W sobotę  przed południem Pogoń Siedlce podejmie na własnym boisku Zagłębie Sosnowiec. Gospodarze powinni być teoretycznie dostarczycielami punktów dla drużyn przyjezdnych. W tym roku kalendarzowym zdobyli tylko punkt – w meczu z Wisłą Płock. Siedlczanie są dopiero na 14. miejscu w tabeli i będą do końca bronić się przed spadkiem. A przed nimi jeszcze sporo meczów do końca. Goście z Sosnowca to drużyna wciąż walcząca o awans do Ekstraklasy. Jest na 4. miejscu i do drugiego, dającego awans, brakuje im tylko 5 punktów. Jednak ostatnia porażka z MKS Kluczbork daje do myślenia i powinna dać zimny prysznic Sosnowiczanom.

W lany poniedziałek hit kolejki i oby nas spotkał deszcz bramek. Bełchatów zmierzy się z liderem Wisła Płock. Goście są liderem tabeli od 15. kolejki. Jednak do tej chwili nie mogą czuć się zwycięzcami. W tym roku zdobyli 7 punktów i 5 bramek. Szansą dla gości będzie to, że grają dużo gorzej na wyjazdach. Prawdopodobnie „Nafciarze” zagrają bez kontuzjowanego Arkadiusza Reca, który został powołany do kadry U-21. Bełchatów to jeden z trudniejszych rywali dla Płocka. Z jednym z większych bagaży doświadczeń Ekstraklasowych. Obecnie są daleko, na 8. miejscu, z 31 punktami. Jednak do ostatniego meczu sezonu jeszcze mają sporo czasu. Poprzednie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Wisły.

SOBOTA – 26 MARCA 2016

11:35 I Liga – 22. kolejka: POGOŃ SIEDLCE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Siedlec)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

PONIEDZIAŁEK – 28 MARCA 2016

20:20 I Liga – 23. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – WISŁA PŁOCK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Bełchatowa)
Reporter: Mateusz Ma
jak

About Krzysztof Wilkosz