Taśma w górę! Inauguracja PGE Ekstraligi w nSport+

Jak wyjątkowa liga to tylko PGE Ekstraliga. A skoro tak to i wyjątkowa musi być inauguracja. Fani stęsknieni za żużlowym warkotem będą mieli nie lada ucztę. W drugim tygodniu kwietnia nSport+ przygotował dla wielbicieli motorowych wrażeń relację z trzech torów […]

Jak wyjątkowa liga to tylko PGE Ekstraliga. A skoro tak to i wyjątkowa musi być inauguracja. Fani stęsknieni za żużlowym warkotem będą mieli nie lada ucztę. W drugim tygodniu kwietnia nSport+ przygotował dla wielbicieli motorowych wrażeń relację z trzech torów z czterech możliwych, na których zainaugurujemy kolejny sezon walki o tytuł DMP na żużlu. Tytułu broni Unia Leszno.

Na początek trudne zadanie czeka leszczyńskie byki. Na torze olimpijskim we Wrocławiu będziemy świadkami „rewanżu” za ubiegło sezonowy finał. Oczywiście zawodnicy i sztab szkoleniowy temu stanowczą zaprzeczają aby konfrontacja z I kolejki miała taki charakter ale nas, Kibiców to nie przekonuje.

Ciekawie będzie także w niedzielę. Do Grudziądza przyjedzie częstochowski Włókniarz, który w miedzysezonowje przerwie zbudował interesujący zespół. Drużyna oparta na umiejętnościach Mateja Zagara, Leona Madsena i Fredrika Lindgrena, wsparta polską husarią Adrianem Miedzińskim i Tobiaszem Musielakiem postarają się nie zawieźć kibiców i przywieźć zadowalający wyniki. Nie mogą jednak zapomnieć, że Grudziądz u siebie zawsze był mocną drużyną. Teraz wzmocniona jeszcze Przemkiem Pawlickim będzie jeszcze solidniejszym team`em.

Chyba nie powiódł się chytry plan przedstawicieli gorzowskiej Stali. Memoriał który miał być rozegrany 1 kwietnia odwołany, domowi zawodnicy nie potrenowali a Torunianie nie byli w ogóle zaproszeni. Jak zatem wyglądać będzie pierwszy ligowy mecz obu drużyn? Miejmy nadzieję, że bardzo wyrównanie.

pasek2

SOBOTA – 7 KWIETNIA 2018

14:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


15:00 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO na żywo

NIEDZIELA – 8 KWIETNIA 2018

16:00 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 1. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – GET WELL TORUŃ na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

pasek2

About Michał Lewandowski