Trudne zadanie Atlético. Rewanżowe mecze 1/2 finału Pucharu Króla w TVP 1 HD i TVP Sport HD!

Czy Atlético Madryt zdoła odrobić starty z pierwszego starcia z Realem Madryt? A może to Real Sociedad sprawi niespodziankę w spotkaniu z FC Barceloną? Na te pytania odpowiedź otrzymamy kolejno w najbliższy wtorek i środę. Transmisje z rewanżowych spotkań półfinałowych […]

Czy Atlético Madryt zdoła odrobić starty z pierwszego starcia z Realem Madryt? A może to Real Sociedad sprawi niespodziankę w spotkaniu z FC Barceloną? Na te pytania odpowiedź otrzymamy kolejno w najbliższy wtorek i środę. Transmisje z rewanżowych spotkań półfinałowych Pucharu Króla na antenach TVP 1 HD i TVP Sport HD, a także w Internecie.

Atlético nie obroni tytułu?
Ciężki orzech do zgryzienia ma przed rewanżem z Realem Madryt trener Los Colchoneros, Diego Simeone. Jego zespół w pierwszym pojedynku z wicemistrzami kraju na Estadio Santiago Bernabéu przegrał dość wysoko, bowiem 0:3. Aż dwa gole spośród nich były bramkami samobójczymi. Od razu pojawiły się tezy, które w wątpiły w uczciwość w hiszpańskim futbolu. Niemniej jednak w rewanżowym pojedynku świeżych liderów Primera División czeka dość trudne zadanie. Czy im się to uda? Powiedzmy sobie szczerze, że szanse na to są małe, El Atleti ostatni raz trzy gole przeciwko Królewskim strzelił jeszcze w poprzednim wieku.

Barcelona po pierwszy finał?
Zespół Taty Martino w pierwszym starciu półfinałowym z Realem Sociedad zmazał nieco plamę po ligowej porażce z Valencią. Chociaż i Baskowie pomogli Argentyńczykowi w odniesieniu sukcesu. Szczególnie kuriozalny gol samobójczy Zubikaraiego mógł przyprawić kibiców o uśmiech na twarzy. Jego nie ma natomiast w ostatnim czasie w San Sebastián. Najpierw podopieczni Jagoby Arrasate polegli w ligowym pojedynku z Atlético, a później przegrali we wspomnianym starciu z Barceloną w pucharze. Nie można jednak skazywać tego zespołu z góry na przegraną, bo ostatnimi czasy szczególnie na Anoecie potrafili znaleźć sposób na Dumę Katalonii. Faworytami jest jednak Blaugrana.

Transmisja z Derbów Madrytu na antenie TVP 1 HD. Z kolei starcie Realu Sociedad z FC Barceloną można będzie obejrzeć w TVP Sport HD. Oba mecze będą transmitowane również w Internecie, za pośrednictwem SPORT.TVP.PL.

górny pasek

WTOREK – 11 LUTEGO 2014

20:25 Copa del Rey – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP 1 HD sport.tvp.pl

20:55
 
Copa del Rey – 1/2 finału: ATLETICO MADRYT – REAL MADRYT na żywo
TVP 1 HD  sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

ŚRODA – 12 LUTEGO 2014

21:55 Copa del Rey – 1/2 finału: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina
górny pasek

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.