Walka o honor w Raciborzu. 6. kolejka Krajowej Ligi Zapaśniczej w TVP Sport

Dzisiaj w Raciborzu dojdzie do starcia tamtejszej Unii z AZS-em AWF Warszawa w ramach szóstej kolejki grupy B PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej.  Dla obu ekip będzie to ostatni mecz w tym sezonie KLZ, bowiem nie mają już one szans na […]

Dzisiaj w Raciborzu dojdzie do starcia tamtejszej Unii z AZS-em AWF Warszawa w ramach szóstej kolejki grupy B PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. 

Dla obu ekip będzie to ostatni mecz w tym sezonie KLZ, bowiem nie mają już one szans na awans do fazy półfinałowej. W pięciu dotychczasowych meczach  ugrały raptem trzy oczka i są daleko w tyle za Budowlanymi Łódź oraz AZ Suprą Brokers Wrocław. Strata do łódzkiej ekipy wynosi aż 6 punktów. Bardzo trudno określić faworyta wtorkowego meczu, jednak wydaje się, że nieco większe szanse mają gospodarze. Raciborzanie potrafią nawiązać bardziej równorzędną walkę z wyżej notowanymi rywalami, bowiem posiadają w swoim składzie zapaśników nieco wyższej klasy. Na własnym parkiecie pokonali oni nawet Budowlanych Łódź 20:11. Jednak wynik ten zaprzepaścili przegrywając w trzeciej kolejce, ulegając w Warszawie AZS AWF 17:20. Dzisiaj jednak powinni odnieść zwycięstwo i w optymistyczny sposób zakończyć sezon 2017/2018.

WTOREK – 9 STYCZNIA 2018

17:55 Krajowa Liga Zapaśnicza – 6. kolejka: UNIA RACIBÓRZ – AZS AWF WARSZAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Jakub Zegarowski