Weekend z narciarstwem alpejskim w TV

Podczas najbliższego weekendu czeka nas spora dawka narciarstwa alpejskiego. Puchar Świata pań zawita do Val d”Isere, panowie powalczą natomiast w w Val Gardenie. Transmisje z tych wydarzeń na antenie Eurosportu 1.  Trzy kolejne starty w Pucharze Świata, panowie odbędą na […]

Podczas najbliższego weekendu czeka nas spora dawka narciarstwa alpejskiego. Puchar Świata pań zawita do Val d”Isere, panowie powalczą natomiast w w Val Gardenie. Transmisje z tych wydarzeń na antenie Eurosportu 1. 

Trzy kolejne starty w Pucharze Świata, panowie odbędą na terenie Włoch. Na liście startowej rywalizacji w Val Gardenie znajduje się 80. zawodników. W ten weekend odbędą się starty w konkurencjach szybkościowych. Po środowych i czwartkowych treningach, w piątek odbędzie się Super Gigant. Konkurencją sobotnich zmagań będzie zjazd. Transmisje do zobaczenia na antenie Eurosportu 1. Panie, które startują w Val d’Isere nie mają przed sobą łatwego weekendu. Czwartkowy trening został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. Organizatorzy zwodów zadecydowali też o zmianach w programie konkursów. Zostanie rozegrany dodatkowy wyścig, w miejsce tego odwołanego w Sankt Moritz. Silny wiatr, który storpedował pierwszy trening, ma niestety towarzyszyć zawodniczkom również podczas dalszej części rywalizacji. W związku z tym zjazd postanowiono przenieść na niedzielę. W sobotę powinny rozegrać się zawody w Super Gigancie.

pasek2

PIĄTEK – 15 GRUDNIA 2017

12:00 Puchar Świata, Val Gardena, Włochy: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

SOBOTA – 16 GRUDNIA 2017

10:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: SUPER GIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30 
Puchar Świata, Val Gardena – Groeden, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

NIEDZIELA – 17 GRUDNIA 2017

09:15 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

12:15 
Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
pasek2

About Michał Winiarczyk