Weekend ze sportami motorowymi w TV

Podczas Mundialu wielu kibiców sportu koncentruje się tylko na piłce nożnej. Nie należy jednak zapominać o sportach motorowych. W ten weekend królować będą kierowcy Formuły 1, którzy rywalizować będą na torze Silverstone. To jednak nie wszystko. Zapraszamy do zapoznania się […]

Podczas Mundialu wielu kibiców sportu koncentruje się tylko na piłce nożnej. Nie należy jednak zapominać o sportach motorowych. W ten weekend królować będą kierowcy Formuły 1, którzy rywalizować będą na torze Silverstone. To jednak nie wszystko. Zapraszamy do zapoznania się z planem na weekend.

Fani wyścigów motocyklowych z pewnością będą musieli włączyć Eurosport 2. Na tej antenie zaprezentowane zostaną relacje Mistrzostw Świata Superbike. Kierowcy omawianej serii ścigać się będą na torze Misano. Eurosport 2 pokaże również rywalizację Motocrossowych Mistrzostw Świata, które tym razem odbędą się w Indonezji, a konkretnie w Semarang. Wspomnianej już Formule 1 towarzyszyć będą dodatkowe serie, które również wystartują na Silverstone. Transmisja z niedzielnego wyścigu  Porsche SuperCup do zobaczenia również w Eurosporcie 2.

Poniżej prezentujemy godzinową rozpiskę transmisji. Nie trzeba będzie przełączać kanałów w telewizorze. Oprócz Formuły 1, wszystkie wydarzenia obecne będą na antenie Eurosportu 2. Życzymy dużych emocji.

pasek2

SOBOTA – 7 LIPCA 2018

12:45 Mistrzostwa Świata Superbike, Misano, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 8 LIPCA 2018

07:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Semarang, Indonezja: WYŚCIG 1 MX2  na żywo
Eurosport PlayerIpla

08:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Semarang, Indonezja: WYŚCIG 1 MXGP  na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Semarang, Indonezja: WYŚCIG 2 MX2  na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Semarang, Indonezja: WYŚCIG 2 MXGP  na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:30 Porsche SuperCup – Grand Prix Wielkiej Brytanii: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Misano, Włochy: SUPERSPORT premiera.200
Ipla

15:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Misano, Włochy: WYŚCIG 2 premiera.200
Ipla

pasek2

About Michał Winiarczyk