Zaległy mecz 4. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej w Pile

Coś nareszcie zaczyna się dziać. Zaległe spotkanie z Nice Polskiej Ligi Żużlowej wzbudzi spore zainteresowanie, zważywszy że mamy prawie cały miesiąc wolny od rywalizacji drużynowej. W niedzielę Eleven zaprasza kibiców do Piły, gdzie dokończona zostanie czwarta kolejka spotkań. Bardzo długą […]

Coś nareszcie zaczyna się dziać. Zaległe spotkanie z Nice Polskiej Ligi Żużlowej wzbudzi spore zainteresowanie, zważywszy że mamy prawie cały miesiąc wolny od rywalizacji drużynowej. W niedzielę Eleven zaprasza kibiców do Piły, gdzie dokończona zostanie czwarta kolejka spotkań.

Bardzo długą przerwę mieli zawodnicy Polonii Piła. Ostatni raz na torze zameldowali się 10. czerwca. Tej daty woleliby jednak nie przywoływać Kibice z Wielkopolski, których zmartwiła porażka, jaką odnieśli ich sympatycy w Gdańsku. Nadszedł nareszcie czas aby zmazać tę plamę a okazją ku temu ma być spotkanie z Lokomotivem. Łotysze siedem dni po wpadce Pilan pokonali na swoim obiekcie Wybrzeże i na tym nie chcieliby zakończyć swojej zwycięskiej passy.

NIEDZIELA – 22 LIPCA 2018

16:15 Nice 1.Liga Żużlowa – 4. kolejka: EURO FINANCE POLONIA PIŁA – LOKOMOTIV DAUGAVPILS na żywo
Ipla

About Michał Lewandowski