Żużlowy mecz Polska-Rosja w Eleven Sports

W środę na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski. Podopieczni Marka Cieślaka zmierzą się w nim z Rosjanami. Biało-Czerwoni do spotkania przystąpią w najsilniejszym zestawieniu. W awizowanym składzie są wszyscy czterej stali uczestnicy cyklu Speedway […]

W środę na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski. Podopieczni Marka Cieślaka zmierzą się w nim z Rosjanami.

Biało-Czerwoni do spotkania przystąpią w najsilniejszym zestawieniu. W awizowanym składzie są wszyscy czterej stali uczestnicy cyklu Speedway Grand Prix (Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki oraz lider klasyfikacji generalnej Patryk Dudek), a także Przemysław Pawlicki, który jechał w Grand Prix Warszawy na PGE Narodowy z dziką kartą. Skład naszej reprezentacji uzupełnia Janusz Kołodziej, będący w tym sezonie jednym z liderów FOGO Unii Leszno.

W ekipie Sbornej zabraknie Emila Sajfutdinowa, jednak mimo jego absencji kadra naszych rywali prezentuje się dobrze. Rolę liderów pełnić będą naturalnie bracia Łagutowie, Grigorij i Artiom. Pozostała czwórka reprezentuje kluby Nice Pierwszej Ligi Żużlowej – są to Andriej Kudriaszow, Wiktor Kułakow, Renat Gafurow i Wadim Tarasienko.

Spotkanie z Ostrowa Wielkopolskiego transmitować będzie Eleven Sports. Początek meczu o godz. 19:00.

ŚRODA – 14 CZERWCA 2017

19:00 Mecz Towarzyski: POLSKA – ROSJA na żywo
Ipla

About Wojciech Nowakowski

współzałożyciel i redaktor portalu igrzyska24.pl, dziennikarz portalu TakSięGra, hungarysta, poliglota