Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Premier League – 26. kolejka: MANCHESTER CITY – MANCHESTER UNITED
00:25 Copa Libertadores – grupa 6: ATLETICO MINEIRO – CLUB LIBERTAD
Komentarz: Julian Kowalski
02:40 Copa Libertadores – grupa 6: CA PENAROL – SE PALMEIRAS
Komentarz: Bartłomiej Rabij
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD
18:30 La Liga Santander – 33. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA
19:25 La Liga Santander – 34. kolejka: CD ALAVES – SD EIBAR
20:00 La Liga Santander: STUDIO
20:25 La Liga Santander – 34. kolejka: SEVILLA FC – CELTA VIGO
20:30 Jupiler League – 5. kolejka grupy mistrzowskiej: RSC ANDERLECHT – CHARLEROI SC
20:55 Premier League – 26. kolejka: MANCHESTER CITY – MANCHESTER UNITED
Komentarz w Canal+ Sport HD: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
21:25 La Liga Santander – 34. kolejka: ATHLETIC CLUB – REAL BETIS
22:00 Magazyn BARCA TV
22:00 Z Archiwum Golden Boy: OSCAR DE LA HOYA – PERNELL WHITAKER
08:30 PGA European Tour – Volvo China Open, Pekin, Chiny: I RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
21:00 PGA Tour – Zurch Classic of New Orleans, Nowy Orlean, USA: I RUNDA
16:00 Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: POLSKA – WĘGRY
Komentarz: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski
18:30 Carlson Hockey Games: CZECHY – FINLANDIA
19:30 Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: AUSTRIA – KOREA PŁD.
*(od 21:05 w TVP Sport HD)
Komentarz: Stanisław Snopek – Patryk Rokicki
16:00 Tour de Romandie: ETAP 2
17:30 Magazyn BASKET+
19:55 Magazyn NBA ACTION
23:00 Mistrzostwa Świata, Nassau, Bahamy – grupa B: IRAN – MEKSYK
23:00 Mistrzostwa Świata, Nassau, Bahamy – grupa A: EKWADOR – SENEGAL
18:15 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/4 Finału: HC VARDAR – SG FLENSBURG-HANDEWITT
20:45 Pro D2 – 29. kolejka: OYONNAX RUGBY – USA PERPIGNAN
20:00 Premier League, Liverpool, Wielka Brytania: DRUGA RUNDA – KOLEJKA 13
Komentarz: Kacper Merk
17:00 Vestel Venus League – Finał: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – GALATASARAY STAMBUŁ
18:00 Plusliga – baraż o utrzymanie: AZS CZĘSTOCHOWA – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE
14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU
20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU
11:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – III runda: YUICHI SUGITA – PABLO CARRENO BUSTA
11:30 WTA Tour, Stambuł, Turcja – II runda: ELISE MERTENS – SARA ERRANI
12:00 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – II runda: SWIETŁANA KUZNIECOWA – LAURA SIEGEMUND
13:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – III runda: KEVIN ANDERSON – RAFAEL NADAL
13:30 WTA Tour, Stambuł, Turcja – II runda: BASAK ERAYDIN – AYLA AKSU
14:00 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – II runda: JOHANNA KONTA – ANASTAZJA SEWASTOWA
15:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – III runda: ANDY MURRAY – FELICIANO LOPEZ
16:00 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – II runda: MARIA SZARAPOWA – JEKATERINA MAKAROWA
16:00 WTA Tour, Stambuł, Turcja – II runda: CAGLA BUYUKAKCAY – TIMEA BABOS
17:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – III runda: DAVID GOFFIN – KAREN KHACHANOW
18:00 WTA Tour, Stambuł, Turcja – II runda: ELINA SWITOLINA – ALEXANDRA CADANTU
18:30 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – II runda: ANGELIQUE KERBER – KRISTINA MLADENOVIĆ
20:00 WTA Tour, Stuttgart, Niemcy – II runda: COCO VANDEWEGHE – KAROLINA PLISKOWA
18:25 Magazyn FIM ENDURO
19:30 Magazyn THE WORLD SAILING SHOW 2017
21:00 Magazyn SPEEDWAY+
17:45 Magazyn SPORT NEWS+
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
20:05 Magazyn SPORT
22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
23:30 Magazyn SPORT NEWS+
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.