Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŁKS ŁÓDŹ
17:15 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Opola)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk
17:30 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: OKS ODRA OPOLE – OKS STOMIL OLSZTYN
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Opola)
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK
Redakcja: Adam Zakrzewski – Michał Kornacki
18:25 2. Bundesliga – 3. kolejka: HAMBURGER SV – VFL BOCHUM
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula
19:00 Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk, Marcin Gazda (z Monachium)
20:00 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: SUPER PIĄTEK
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Piotr Bugajny
20:20 Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak (z Monachium)
20:25 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŁKS ŁÓDŹ
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Krakowa)
20:40 Championship – 3. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – FULHAM FC
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
20:55 LaLiga – 1. kolejka: ATHLETIC BILBAO – FC BARCELONA
Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski
22:30 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: SUPER PIĄTEK
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Piotr Bugajny
22:30 Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk, Marcin Gazda (z Monachium)
20:20 Magazyn RING TVP SPORT
11:00 PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: II RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
15:00 PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: II RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:30 Mistrzostwa Świata Long Drive – ROC City Rumble, Rochester, USA: ZAWODY
21:00 PGA Tour – BMW Championships, Medinah, USA: II RUNDA
Komentarz: Jacek Person
15:00 BinckBank Tour, Belgia: ETAP 5
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski
17:00 Arctic Race of Norway, Norwegia: ETAP 2
Komentarz: Stanisław Brzósko – Mariusz Czykier
17:20 VTG Supercup, Hamburg, Niemcy: CZECHY – POLSKA
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Piotr Sobczyński
16:30 Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: BIAŁORUŚ – FRANCJA
Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak
17:45 Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: NIEMCY – WŁOCHY
Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak
10:30 World Series of Darts – Melbourne Darts Masters, Australia: DZIEŃ 1
Komentarz: Marcin Grzywacz
15:45 Letnie Grand Prix, Zakopane: STUDIO
Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Adam Małysz (z Zakopanego)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Marcin Rams, Mateusz Leleń
16:25 Letnie Grand Prix, Zakopane: KWALIFIKACJE
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)
11:00 China Championship, Kanton, Chiny: KWALIFIKACJE
12:00 One Championship, Bangkok, Tajlandia: DREAMS OF GOLD
*(od 15:30 na sport.tvp.pl)
Komentarz w Fightklub: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski
Komentarz na sport.tvp.pl: Bogusław Solecki
20:00 Babilon MMA 9, Międzyzdroje: MICHAŁ KITA – EDNALDO OLIVEIRA
01:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 3. runda: NOVAK DJOKOVIC – PABLO CARRENO BUSTA
01:15 WTA Tour, Cincinnati, USA – 3. runda: MADISON KEYS – SIMONA HALEP
Komentarz: Maciej Łuczak – Tomasz Wiktorowski
03:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 3. runda: ELINA SVITOLINA – SOFIA KENIN
Komentarz: Maciej Synówka
17:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – MARIA SAKKARI
19:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – RICHARD GASQUET
19:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: KAROLINA PLISKOVA – SVETLANA KUZNETSOVA
21:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: YOSHIHITO NISHIOKA – DAVID GOFFIN
21:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: SOFIA KENIN – NAOMI OSAKA
*(od 22:00 w TVP Sport HD)
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt
00:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich 2020: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN
16:20 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Caldwell Park: II SESJA TRENINGOWA
18:45 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Skandynawii, Malilla, Szwecja: TRENING
Studio: Gabriel Waliszko – Tomasz Dryła, Dawid Stachyra (z Malilli)
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
20:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
21:25 Magazyn: SPORTOWY WIECZÓR
23:00 Magazyn SPORT NEWS+
23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
21:00 PGA Tour – BMW Championships, Medinah, USA: II RUNDA na żywo Golf Channel
Komentarz: Jacek Person