Rusza reaktywacja naszych social mediów!

Po wielu dniach ciszy, spokoju i pustki na naszych profilach społecznościowych, wracamy do żywych. Reaktywujemy nasz profil na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. „Jaki tu spokój(…), nic się nie dzieje”. Tak, to prawda jeśli chodzi o nasze media społecznościowe. Chcemy jednak […]

Po wielu dniach ciszy, spokoju i pustki na naszych profilach społecznościowych, wracamy do żywych. Reaktywujemy nasz profil na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

„Jaki tu spokój(…), nic się nie dzieje”. Tak, to prawda jeśli chodzi o nasze media społecznościowe. Chcemy jednak w końcu reaktywować naszego Facebooka oraz Twittera.  Oprócz artykułów tam wrzucanych, dzięki czemu będzie szybsza możliwość ich zobaczenia, chcemy mieć po prostu jak najlepszy kontakt z naszymi Odbiorcami.

Zachęcamy Was do jak największej aktywności. Każdy z nas wie, że przecież dziennikarz bez Czytelników nie istnieje. Potrzebujemy Waszych reakcji, aby wiedzieć co poprawić, co zmienić, a co chcielibyście zobaczyć nowego na naszej stronie.

Na Twitterze przeprowadzać będziemy różne sondy, a także prowadzić dyskusje na temat różnych informacji sportowych. Jest dla nas bardzo ważne co myślicie na dany temat. Jednak pamiętajcie, że nasze media społecznościowe nie ruszą bez Was!

Piszcie do Nas ze swoimi uwagami, propozycjami, a także oceną prowadzenia naszych social mediów. Zostańcie współtwórcą naszego dzieła!

About Mateusz Bartkowiak