Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.
00:30 Copa Libertadores – grupa 5: ATLETICO MG – MELGAR
Komentarz: Bartłomiej Rabij
12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE 1/2 FINAŁU
Komentarz w nc+: Bartosz Gleń
12:30 Liga Europy UEFA: LOSOWANIE 1/2 FINAŁU
Komentarz w nc+: Filip Surma
12:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 Finału: CHELSEA FC – RSC ANDERLECHT
Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda
16:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 Finału: REAL MADRYT – PARIS SAINT GERMAIN
Komentarz: Piotr Domagała – Filip Surma
17:55 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 31. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – RUCH CHORZÓW
19:30 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD
20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
20:00 Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI
20:20 I liga – 26. kolejka: ARKA GDYNIA – PGE GKS BEŁCHATÓW
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Gdyni)
Reporter: Leszek Bartnicki
20:25 Bundesliga – 30. kolejka: HANNOVER 96 – BORUSSIA M’GLADBACH
20:25 Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 31. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ
Komentarz: Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński
20:25 Ligue 1 – 34. kolejka: OLYMPIQUE LYON – OGC NICEA
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas
20:25 Liga BBVA – 33. kolejka: UD LEVANTE – RCD ESPANYOL
Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wilkowicz
22:30 Magazyn SUPERPIĄTEK
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Warszawy)
23:00 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA
Redakcja: Adam Marchliński
16:30 Magazyn BWF UNLIMITED
19:00 Gala, Verona, USA: NIKOLAY POTAPOV – STEPHON YOUNG
Komentarz: Piotr Momot
17:45 Magazyn BASKET+
20:40 Turkish Airlines Euroliga – 1/4 Finału: LABORAL KUTXA – PANATHINAIKOS
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski
16:30 Mistrzostwa Europy, Forde, Norwegia: 75kg KOBIET
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny
19:30 Mistrzostwa Europy, Forde, Norwegia: 94kg MĘŻCZYZN
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny
20:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Argentyny: ZAPOWIEDŹ
18:00 OrlenLiga – 1/2 Finału: PGE ATOM TREFL SOPOT – IMPEL WROCŁAW
20:00 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT
Lektor: Kacper Merk
22:00 Magazyn FIGHTING SPIRITHTING
10:30 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo – 1/4 Finału: MILOS RAONIC – ANDY MURRAY
Komentarz: Katarzyna Nowak
12:30 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo – 1/4 Finału: RAFAEL NADAL – STAN WAWRINKA
Komentarz: Krzysztof Wanio
14:30 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo – 1/4 Finału: ROGER FEDERER – JO-WILFRIED TSONGA
Komentarz: Tomasz Tomaszewski
16:30 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo – 1/4 Finału: GAEL MONFILS – MARCEL GRANOLLERS
Komentarz: Filip Gawęcki
04:00 Formułą 1, Grand Prix Chin: I SESJA TRENINGOWA
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
08:00 Formułą 1, Grand Prix Chin: I SESJA TRENINGOWA
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
19:00 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO
Studio: Gabriel Waliszko – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa)
Reporterzy: Sergiusz Ryczel, Robert Sitnicki
19:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STAL GORZÓW – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ
Komentarz: Edward Durda – Sławomir Kryjom (z Gorzowa)
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Kom.: T.Lach, @PawelWojtala
Reporter Zawacki komentuje mecz eurosportu 2