15. kolejka 1. ligi w Polsacie Sport

Zmagania pierwszoligowców na piłkarskich boiskach w Polsce, zmierzają do półmetka. W nadchodzący weekend rozegrane zostaną spotkania 15. kolejki 1. ligi. Transmisje z najciekawszych wydarzeń nadchodzącej serii spotkań w Polsacie Sport. W sobotę najciekawiej zapowiadają się Derby Kaszub w których Drutex-Bytovia […]

Zmagania pierwszoligowców na piłkarskich boiskach w Polsce, zmierzają do półmetka. W nadchodzący weekend rozegrane zostaną spotkania 15. kolejki 1. ligi. Transmisje z najciekawszych wydarzeń nadchodzącej serii spotkań w Polsacie Sport.

W sobotę najciekawiej zapowiadają się Derby Kaszub w których Drutex-Bytovia Bytów podejmie zespół Chojniczanki Chojnice. Gospodarze opromienieni zwycięstwem w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski z Arką Gdynią 2:1 będą trudnym przeciwnikiem dla trzeciej w tabeli drużyny z Chojnic, dodatkowo w lidze nie przegrali od 7. kolejki spotkań. Goście zaś cały czas liczą się w walce o dwa czołowe miejsca premiowane awansem do Ekstraklasy. Ich strata do lidera wynosi 4 punkty, jednak do drugiego w tabeli zespołu GKS-u Katowice piłkarze z Chojnic tracą tylko jeden punkt. Wszystko więc wskazuje na to, że w Derbach Kaszub zapowiada się świetne widowisko.

W niedzielę będziemy świadkami meczu drużyny z dolnej części tabeli z drużyną lidera 1. ligi. Stal Mielec zmierzy się na własnym stadionie z zespołem Zagłębia Sosnowiec. Gospodarze, drużyna beniaminka w sezonie 2016/2017 po niezbyt udanym początku rozgrywek, w ostatnich czterech meczach odniosła trzy zwycięstwa i sukcesywnie pnie się w górę ligowej tabeli. Jednak faworytem w tym meczu wydają się być podopieczni Piotra Mandrysza, którzy do tej pory w lidze przegrali tylko raz i od 8. kolejki zajmują pierwsze miejsce w rozgrywkach  odbywających się na zapleczu Ekstraklasy.

SOBOTA – 29 PAŹDZIERNIKA 2016

17:30 I liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz (z Bytowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:45 
I liga – 15. kolejka: DRUTEX BYTOVIA – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz (z Bytowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

NIEDZIELA – 30 PAŹDZIERNIKA 2016

17:30 I liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Mielca)Reporter: Sebastian Staszewski

17:45 
I liga – 15. kolejka: STAL MIELEC – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Mielca)
Reporter: Sebastian Staszewski

About Kacper Pawlak