Asy znowu w Bydgoszczy

Nie lada uczta czeka sympatyków czarnego sportu. W niedzielę o 15:00 odbędzie się turniej zorganizowany dla Tomasza Golloba. Udział w  zawodach potwierdziło wielu zawodników ze światowej czołówki. Będą tez specjalni zaproszeni goście, którzy rywalizowali z Gollobem na torze a zakończyli […]

Nie lada uczta czeka sympatyków czarnego sportu. W niedzielę o 15:00 odbędzie się turniej zorganizowany dla Tomasza Golloba. Udział w  zawodach potwierdziło wielu zawodników ze światowej czołówki. Będą tez specjalni zaproszeni goście, którzy rywalizowali z Gollobem na torze a zakończyli już swoją sportową karierę. Stacja nSport+ pokaże turniej „Asy dla Tomasza Golloba”

Przypomnijmy, że 23 kwietnia 2017 roku Gollob uległ wypadkowi podczas treningu motocrossowego w Chełmie. Uszkodzeniu uległ kręgosłup a mistrz świata z 2010 roku do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Turniej jest formą wsparcia dla Bydgoszczanina, który przechodzi, trudną ale i kosztowną rehabilitację. Start potwierdzili m.in. Greg Hancock, Tai Woffinden, Maciej Janowski,  Bartosz Zmarzlik, Przemysław Pawlicki, Artiom Łaguta, Emil Sajfudinow, Matej Zagar, Niels Kristian Iversen, Martin Vaculik, Adrian Miedziński, Krzysztof Buczkowski , Janusz Kołodziej i Antonio Lindbaeck. Będzie to też odbudowa wizerunku Polonii Bydgoszcz, która odkąd opuściła szeregi ekstraligowców boryka się także z własnymi problemami, głównie frekwencyjnymi. Turniej obejrzy najprawdopodobniej komplet widzów. Tak jak za dawnych czasów, gdy podczas rund Grand Prix zwyciężał Tomasz Gollob.

NIEDZIELA – 7 PAŹDZIERNIKA 2018

15:00 Asy dla Tomasza Golloba, Bydgoszcz: ZAWODY na żywo

About Michał Lewandowski