Dwa mecze z 26. kolejki Fortuna I Ligi na Polsacie Sport

W najbliższy piątek i sobotę zostaną rozegrane mecze 26. kolejki I Ligi. Cała kolejka potrwa tylko 2 dni, ponieważ większość zespołów na przyszły tydzień ma zaplanowane spotkania z poprzedniej rundy. Piątkowy mecz ŁKS Łódź z Podbeskidziem pokaże Polsat Sport, a […]

W najbliższy piątek i sobotę zostaną rozegrane mecze 26. kolejki I Ligi. Cała kolejka potrwa tylko 2 dni, ponieważ większość zespołów na przyszły tydzień ma zaplanowane spotkania z poprzedniej rundy. Piątkowy mecz ŁKS Łódź z Podbeskidziem pokaże Polsat Sport, a w sobotę na Polsacie Sport Extra zobaczymy starcie Odry Opole z GKS-em Katowice.

Drużyny z Łodzi i Bielska-Białej aspirują do 2. miejsca premiowanego awansem do Ekstraklasy. Pierwsze wydaje się być już zarezerwowane dla Rakowa Częstochowa. Zawodnicy Kazimierza Moskala będą chcieli zakończyć marzec z kompletem punktów. ŁKS nie tylko w tym miesiącu wygrywał, ale za każdym razem wychodził z czystym kontem. Za gospodarzami przemawiają też bezpośrednie starcia, w ostatnich 3 meczach to Łodzianie schodzili z boiska zwycięzcy. Podbeskidzie plasuje się na 5. miejscu, ewentualna porażka z bezpośrednim rywalem oddali ich od gry w elicie w przyszłym sezonie.

W drugim meczu, które pokaże Polsat Odra Opole podejmie GKS Katowice. Opolanie ostatnio bezbramkowo zremisowali z wyżej notowaną Puszczą, a zespół z Katowic odniósł ważne zwycięstwo 2:1 nad GKS-em Jastrzębie. Dla trzykrotnego zwycięzcy Pucharu Polski może to być ostatnia szansa, żeby włączyć się do walki o spokojniejszą końcówkę sezonu. Katowiczanie do bezpiecznej strefy tracą obecnie 6 punktów.

PIĄTEK – 29 MARCA 2019

17:30 Fortuna 1. liga – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZUna żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk


17:40 
Fortuna 1. liga – 26. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁAna żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)

SOBOTA – 30 MARCA 2019

17:40 Fortuna 1. liga – 26. kolejka: ODRA OPOLE – GKS KATOWICEna żywo
Polsat Sport HDIpla

About Łukasz Brajczewski