Eleven Sports przedłuża umowę na pokazywanie Formuły 1

Grupa ELEVEN SPORTS przedłużyła umowę, dzięki której posiada wyłączne prawa do transmitowania wyścigów Formula 1® na terenie Polski. Pośrednikiem w transakcji była agencja MP & Silva. Porozumienie umożliwia ELEVEN SPORTS pokazywanie całości zawodów FIA Formula One World Championship™ w sezonach 2018 […]

Grupa ELEVEN SPORTS przedłużyła umowę, dzięki której posiada wyłączne prawa do transmitowania wyścigów Formula 1® na terenie Polski. Pośrednikiem w transakcji była agencja MP & Silva.

Porozumienie umożliwia ELEVEN SPORTS pokazywanie całości zawodów FIA Formula One World Championship™ w sezonach 2018 i 2019, co oznacza, że stacja może nadawać relacje na żywo oraz powtórki wszystkich wyścigów, a także piątkowych i sobotnich treningów i kwalifikacji.

ELEVEN SPORTS pokazuje wyścigi Formula 1® w Polsce już drugi sezon. Na przedłużenie praw wpływ miało, między innymi, bardzo obszerne relacjonowanie tego sportu na antenach kanałów stacji. Oprócz transmisji wszystkich treningów i kwalifikacji, ELEVEN SPORTS oferuje polskim kibicom studio nadawane z miejsc, w których odbywają się zawody, a także wywiady, reportaże i magazyn podsumowujący wydarzenia na torze.

Formuła 1 jest niezwykłym sportowym spektaklem, pełnym napięcia i emocji. Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonaliśmy, aby zgodnie z naszą strategią lokalizacji jak najatrakcyjniej zaprezentować wyścigi polskim widzom. Polacy uwielbiają Formułę 1. Cieszymy się zatem, że nadal będziemy mogli podnosić poprzeczkę, jeśli chodzi o sposób pokazywania zawodów. Mając świetny produkt, czyli szybką akcję na torze i produkcję telewizyjną wysokiej jakości, jesteśmy podekscytowani tym, że będziemy kontynuować naszą przygodę z kibicami tego wspaniałego sportu.

powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS.

About Piotr Barwaśny