Sport w TV: niedziela – 26 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:55 La Liga Santander – 13. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:55 La Liga Santander – 13. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

12:25 
Eredivisie – 13. kolejka: AFC AJAX – RODA JC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek

14:00
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: RZ PELLETS WAC – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

14:25 
Eredivisie – 13. kolejka: EXCELSIOR – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:25 Premier League – 13. kolejka: SOUTHAMPTON FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:30
Jupiler League – 16. kolejka: RACING GENK – STANDARD LIEGE na żywo


14:55 
Serie A – 14. kolejka: AC MILAN – TORINO FC na żywo
Ipla

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

14:55 
Serie A – 14. kolejka: GENOA CFC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

14:55 Serie A – 14. kolejka: UDINESE CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:10 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:25 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)

15:25 
Bundesliga – 13. kolejka: HAMBURGER SV – TSG 189 HOFFENHEIM na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:30
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:55 
Premier League – 13. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55
Ligue 1 Conforama – 14. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – EA GUINGAMP na żywo
Ipla

Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

17:00 
Bundesliga – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Michał Trela

17:25 
Bundesliga – 13. kolejkaFC KOELN – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Wrocławia)
Reporterzy: Sonia Śledź, Cezary Olbrycht, Michał Wodziński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kamil Kosowski (z Wrocławia)

17:55 
Serie A – 14. kolejka: SS LAZIO – AC FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:00
1.Liga – 15. kolejka: SK SIGMA OLOMOUC – AC SPARTA PRAGA  na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:25 
La Liga Santander – 13. kolejka: VILLARREAL CF – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:30
Premier-Liha – 17. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – ZIRKA na żywo


19:00
Primeira Liga – 12. kolejka: PACOS FEREEIRA – SPORTING CP na żywo


20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Jakub Żubrowski, Tomasz Włodarczyk, Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempnieski

20:00 
La Liga Santander – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Paweł Wilkowicz, Jacek Magiera

20:30 
Serie A – 14. kolejka: JUVENTUS FC – FC CROTONE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 13. kolejka: VALENCIA CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Ligue 1 Conforama – 14. kolejka: AS MONACO – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA  DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Jakub Żubrowski, Tomasz Włodarczyk, Kazimierz Węgrzyn, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempnieski

22:30
 Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Grzegorz Milko

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


07:00 World Superseries – Yonex-Sunrise Hong Kong Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


14:15 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:15 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: SZTAFETA MIESZANA na żywo
Polsat Sport Extra HD Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

17:00 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: SZTAFETA MIKST na żywo
Polsat Sport HD IplaEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


09:25 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo


09:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:40 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: 10KM KOBIET ST. DOWOLNYM NA DOCHODZENIE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 2: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

09:55 Ski Classics, Pontresina, Szwajcaria: 11KM MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

11:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: 15KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM NA DOCHODZENIE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:55 Ski Classics, Pontresina, Szwajcaria: 11KM KOBIET na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


00:30 Puchar Świata, Whistler, Kanada: II PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo


03:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: SERGEY KOWALIEV – VYACHESLOV SHABRONSKYY na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk


05:30 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jacek Person


01:00 NHL: FLORIDA PANTHERS – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Piotr Chłystek

16:55 DEL – 25. kolejka: EISBAREN BERLIN – ADLER MENNHEIM na żywo


18:40
Extraliga – 26. kolejka: PIRATI CHOMUTOV – HC SPARTA PRAGA na żywo


10:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEGI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 KBSL – 7. kolejka: FENERBAHCE – HATAY BSB na żywo


02:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – NEW ORLEANS PELICANS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

17:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019 – grupa B: UKRAINA – TURCJA na żywo


18:20 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019 – grupa C: LITWA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Mirosław Noculak

20:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2019 – grupa A: HISZPANIA – SŁOWENIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz

21:30 
NBA: PHOENIX SUNS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


01:30 
ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: TANIEC KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

03:30
ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport Player

18:15
ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: SOLIŚCI – PROGRAM DOWOLNY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:55 ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: PROGRAM DOWOLNY PAR TANECZNYCH na żywo
sport.tvp.plEurosport Player

22:00 
ISU Puchar Świata – Skate America, Lake Placid, USA: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:45 Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport Player

18:50 Puchar Świata, Killington, Stany Zjednoczone: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:45 PGNiG Superliga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Niedźwiedź (ze Szczecina)
Reporter: Łukasz Lasia

12:55
PGNiG Superliga – 11. kolejka: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN – ENERGA MKS KALISZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Iwona Niedźwiedź (ze Szczecina)

18:30 
DKB Handball Bundesliga – 14. kolejka: FUCHSE BERLIN – HSG WETZLAR na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:50 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Michał Matysik

18:30 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: STUDIO  na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Reporter: Bartosz Ignacik

18:50 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: PGE VIVE KIELCE – PARIS SAINT GERMAIN HANDABALL na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Wszołek – Michał Świrkula


14:15 Pro D2 – 13. kolejka: STADE MONTOIS – AVIRON BAYONNAIS na żywo
Eurosport Player


15:00 Players Championship Finals: 1/4 FINAŁU na żywo


20:15 
Players Championship Finals: 1/2 FINAŁU I FINAŁ na żywo


14:45 Plusliga – 11. kolejka: ONICO WARSZAWA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

20:00 Plusliga – 11. kolejka: CUPRUM LUBIN – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz

17:00 
Serie A1 – 9. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


14:20 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Filip Czyszanowski

15:00 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


14:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

21:30 
Home Nations Series – Northern Ireland Open, Beflast, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


13:30 Puchar Devisa – Finał: BELGIA – FRANCJA (3. MECZ SINGLOWY) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 
Puchar Devisa – Finał: BELGIA – FRANCJA (4. MECZ SINGLOWY) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka


09:55 Seria GP3, Abu Dhabi, ZEA: WYŚCIG 2 na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski, Andrzej Borowczyk

11:05 
Seria GP2, Abu Dhabi, ZEA: WYŚCIG 2 na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

12:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO na żywo
Ipla
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:15 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO na żywo
Ipla
Reporterzy: Maciej Jermakow, Filip Kapica

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

18:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:55 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam