Sport w TV: niedziela – 28 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Paweł Kryszałowicz, Paweł Golański 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Paweł Kryszałowicz, Paweł Golański

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 10. kolejka: GETAFE CF – REAL BETIS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

12:00
La Liga Santander – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Maciej Kruk (z Barcelony)
Studio: Piotr Dumanowski – Piotr Urban, Łukasz Wiśniowski (z Warszawy)

12:25 
Serie A – 10. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

13:25 
Bundesliga – 9. kolejka: FC NURNBERG – EINTRACHT FRANKFURTna żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban

14:05 
La Liga Santander – 10. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Tomasz Frankowski, Kibu Vicuna
Reporter: Piotr Laboga

14:25 Premier League – 10. kolejka: CRYSTAL PALACE – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

14:25 
Eredivisie – 10. kolejka: AFC AJAX – FEYENOORD  na żywo
*(o 20:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55
 Serie A – 10. kolejka: GENOA CFC – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

14:55 
Serie A – 10. kolejka: CAGLIARI CALCIO – CHIEVO WERONA na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:00 
La Liga Santander – 10. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 15:10 w Canal+ HD)
Ipla
Studio w Eleven Sports 1: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Maciej Kruk (z Barcelony)
Studio w Eleven Sports 1: Piotr Dumanowski – Piotr Urban, Łukasz Wiśniowski (z Warszawy)
Studio w Canal+: Piotr Domagała – Tomasz Frankowski, Kibu Vicuna
Reporter w Canal+: Piotr Laboga


15:10
 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: KORONA KIELCE – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)

15:30
Bundesliga – 9. kolejka: RB LEIPZIG – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 La Liga Santander – 10. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała (z Barcelony)
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Leszek Orłowski (z Barcelony)

16:55 
Premier League – 10. kolejka: MANCHESTER UNITED – EVERTON FC na żywo
*(o 22:30  w Canal+ 4K)

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:55
Tipico Bundesliga – 12. kolejka: LASK LINZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Łukasz Śliwa

17:30
 Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Adam Westfal

17:30 
Fortuna 1. Liga – 16. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdrój)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdrój)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Zabrza)

17:55 
Serie A – 10. kolejka: AC MILAN – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

17:55
Bundesliga – 9. kolejka: WERDER BREMA – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:15 
La Liga Santander – 10. kolejka:STUDIO na żywo
Ipla
Studio w Eleven Sports 1: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Maciej Kruk (z Barcelony)
Studio w Eleven Sports 1: Piotr Dumanowski – Piotr Urban, Łukasz Wiśniowski (z Warszawy)
Studio w Canal+: Piotr Domagała – Tomasz Frankowski, Kibu Vicuna
Reporter w Canal+: Piotr Laboga

18:25
La Liga Santander – 10. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Ivan Runje, Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:25
Serie A – 10. kolejka: SSC NAPOLI – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40
La Liga Santander – 10. kolejka: SEVILLA FC – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: CHICAGO FIRE – DC UNITED na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: COLORADO RAPIDS – FC DALLAS na żywo
Eurosport Player

21:25 
Major League Soccer – 35. kolejka: COLUMBUS CREW – MINNESOTA UNTIED na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – HOUSTON DYNAMO na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: NEW YORK CITY – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport Player

21:25 
Major League Soccer – 35. kolejka: NEW YORK RED BULLS – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: TORONTO FC – ATLANTA UNITED na żywo
Eurosport Player

21:25
Major League Soccer – 35. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – PORTLAND TIMBERSna żywo
Eurosport Player

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

21:55
Mistrzostwa Świata AMP Futbol, Guadalajara, Meksyk: POLSKA – KOLUMBIA na żywo
sport.tvp.pl

22:30
Eredivisie – 10. kolejka: AZ ALKMAAR – SC HEERENVEEN 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

23:00 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Piotr Dumanowski


13:00 BWF World Tour – Yonex French Open 2018, Paryż, Francja: FINAŁY na żywo
Ipla


03:00 Gala Boksu, Nowy York, USA: DANIEL JACOBS – SERGIY DEREVYANCHENKO na żywo
Polsat Sport HDIpla


03:00 Gala Boksu, Nowy Orlean, USA: REGIS PROGRAIS – TERRY FLANAGAN na żywo
*(od 03:55 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Andrzej Gmitruk

10:30
Magazyn WOJNA DOMOWA – ODC. 1
Polsat Sport HDIpla


04:00 WGC – HSBC Champions, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 
PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: BOSTON BRUINS – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 Grand Slam, Abu Zabi, ZEA: ZAWODY na żywo
*(od 14:40 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


05:00 
Tour of Hainan, Chiny: ETAP 6 na żywo
Ipla


18:30 Wyścig Six-Day, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 Puchar Świata, Milton, Kanada: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 22:10 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


02:30 NBA: SAN ANTONIO SPURS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 4. kolejka: PINAR KARSIYAKA – AFYON BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:55 Lega A – 4. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – VANOLI CREMONA na żywo
Eurosport Player

12:30 Energa Basket Liga – 4. kolejka: GTK GLIWICE – POLPHARMA STARGARD SZCZECIŃSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 
easyCredit BBL – 5. kolejka: EISBAREN BREMERHAVEN – BAYERN MONACHIUM na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

16:55 
Lega A – 4. kolejka: RED OCTOBER CANTU – GRISSIN BON REGGIO EMILIA  na żywo
Eurosport Player

17:25
Lega A – 4. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – ALMA TRIESTE na żywo
Eurosport Player

18:15 
Lega A – 4. kolejka: VL PESARO – AX ARMANI EXCHANGE MILANO  na żywo
Eurosport Player

18:55 
Lega A – 4. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

19:15
Liga ACB – 6. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – KIROLBET BASKONIA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:40
Lega A – 4. kolejka: ORIORA PISTOIA – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player


04:00 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: SOLISTKI – PROGRAM DOWOLNY na żywo


18:25 Puchar Świata – Grand Prix Skate Canada, Laval, Kanada: GALAna żywo
*(od 19:25 także w TVP Sport HD, od 19:00 także w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDIpla


09:45 Puchar Świata, Soelden, Austria: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZDna żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45
 Puchar Świata, Soelden, Austria: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:10 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – grupa 1: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:25 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – grupa 1: IZRAEL – POLSKA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


08:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: OS16 – SANTA MARINA 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutkowski

12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: OS19 – SANTA MARINA 2 na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski

20:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: PODSUMOWANIE DNIA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak

20:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Katalonii: PODSUMOWANIE RAJDU 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


15:00 Pro D2 – 9. kolejka: BAYONNE – SOYAUX ANGOULEME na żywo
Eurosport Player


14:45 Superpuchar Polski: CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 PlusLiga – 4. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – TREFL GDAŃSK na żywo
Ipla

18:00 
Serie A1 – 3. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – ITAS TRENTINO na żywo
Ipla

20:00 PlusLiga – 4. kolejka: STOCZNIA SZCZECIN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


07:30 International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Ipla

12:25 
International Championship, Daqing, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
Ipla


03:00 UFC Fight Night 138: VOLKAN OEZDEMIR – ANTHONY SMITH na żywo
Ipla


11:00 PSA World Tour – Qatar Classics: DZIEŃ 2 na żywo


09:00 WTA Finals, Singapur – finał debla: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:30 WTA Finals, Singapur – finał: SLOANE STEPHENS – ELINA SVITOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – finał: KEI NISHIKORI – KEVIN ANDERSON na żywo
Ipla

15:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – finał: ROGER FEDERER – MARIUS COPIL na żywo
Ipla


01:40 
Moto3 – Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

02:10 
Moto2 – Grand Prix Australii:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

02:40 
MotoGP – Grand Prix Australii:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

03:00 
Moto3 – Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Ipla

04:20 
Moto2 – Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Ipla

06:00 
MotoGP – Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Ipla


02:45 FIA WTCR, Suzuka, Japonia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:25
Porsche SuperCup – Grand Prix Meksyku: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

18:25 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski

19:10 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

20:05 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:15 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
Ipla

inne
11:55 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 16:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


21:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam