Sport w TV: sobota – 16 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018  08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL  08:05 Magazyn STUDIO FUTBOL 2018  09:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL  11:05 Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:05
Magazyn STUDIO FUTBOL 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:05 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:05 
Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa C: STUDIO na żywo
*(od 11:30 również w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Andrzej Strejlau

11:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa C: FRANCJA – AUSTRALIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Moskwy)

14:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – grupa C: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Andrzej Strejlau

14:20 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa D: STUDIO na żywo
*(od 14:30 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Marek Jóźwiak, Paweł Kryszałowicz

14:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa D: ARGENTYNA – ISLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Moskwy)

17:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa D: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Marek Jóźwiak, Paweł Kryszałowicz

17:10 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa C: STUDIO na żywo
*(od 17:40 również w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel

17:50 Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa C: PERU – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Mirosław Trzeciak

20:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa C: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel

20:10 Mistrzostwa Świata 2018, Kaliningrad, Rosja – grupa D: STUDIO na żywo
*(od 20:30 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski

20:25
 
Segunda Division – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

20:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Kaliningrad, Rosja – grupa D: CHORWACJA – NIGERIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński (z Kaliningradu)

23:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Kaliningrad, Rosja – grupa D: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Arkadiusz Onyszko, Tomasz Rząsa, Grzegorz Rasiak
Analiza: Rafał Ulatowski, Jerzy Engel, Rafał Rostkowski


19:00 Gala Boksu, Warszawa, Polska: ANDRZEJ FONFARA – ISMAYL SILLAKH na żywo
*(od 20:00 w Polsat Sport HD, od 23:05 także w Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla

20:00
Gala Boksu, Newcastle, Wielka Brytania: KRIS GEORGE – JOSH KELLY na żywo
Ipla


13:30 Weber Cup, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Przemysław Antuszewicz

19:00
 
Weber Cup, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Przemysław Antuszewicz


16:00 ESL One, Belo Horizonte, Brazylia: CS:GO – 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl


17:30 PGA Tour – US Open, Southampton, USA: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD


13:30 Wyścig dookoła Słowenii: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 
Route du Sud, Francja: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


21:35 Mecz Testowy: ARGENTYNA – WALIA na żywo
CANAL+ Sport HD


19:30 All Star Volley, Łódź, Polska: MECZ POKAZOWY na żywo
Eurosport PlayerIpla


00:10 Liga Narodów – 10. kolejka: POLSKA – IRAN na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:20 Liga Narodów – 10. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:45 Liga Narodów – 10. kolejka: USA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

06:50 
Liga Narodów – 11. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – WŁOCHY na żywo
Ipla

09:50 Liga Narodów – 11. kolejka: AUSTRALIA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:20 Liga Narodów – 11. kolejka: FRANCJA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 
Liga Narodów – 11. kolejka: NIEMCY – ARGENTYNA na żywo
Ipla

17:20 Liga Narodów – 11. kolejka: BUŁGARIA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:50
 Liga Narodów – 11. kolejka: ROSJA – JAPONIA na żywo
Ipla

20:50 
Liga Narodów – 11. kolejka: IRAN – SERBIA na żywo
Ipla


11:00 WTA Tour, ’s-Hertogenbosch, Holandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


13:00 
WTA Tour, ’s-Hertogenbosch, Holandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 250, ’s-Hertogenbosch, Holandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

17:00 
ATP World Tour 250, ’s-Hertogenbosch, Holandia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:30 
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:00 Moto3 – Grand Prix Katalonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Katalonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Katalonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05
 Moto2 – Grand Prix Katalonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


09:00 Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: TRENING na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: TRENING na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:15
 Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam